Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe AGD pełne kolorów od Dolce & Gabbana i marki SMEG

red.

Znani projektanci z Sycylii Dolce & Gabbana i kultowa marka SMEG kontynuują współpracę. Po zeszłorocznej kolekcji lodówek teraz przyszła kolej na małe AGD.

Oficjalna premiera nowej kolekcji AGD zaprojektowanej przez modowy duet Dolce & Gabbana dla włoskiej marki SMEG nastąpi podczas zbliżającego się Tygodnia Designu w Mediolanie. Jednak już teraz wiemy, jak wygląda. 

W zeszłym roku te dwie marki połączyły siły i stworzyły limitowaną kolekcję 100 bogato zdobionych lodówek. Były one pokryte wzorami nawiązującymi do sycylijskiej tradycji i historii. Teraz powstała seria o nazwie "Sycylia jest moją miłością". W jej skład wchodzą takie sprzęty jak tostery, wyciskarki do soków, ekspres do kawy, czajniki i blendery. Podobnie jak poprzednia seria, tak również odzwierciedla kulturowe dziedzictwo projektantów.

Wszystkie sprzęty są pokryte żywymi wzorami i motywami. Ich kolorystyka jest intensywna, pełna nasyconych zieleni, żółci czy pomarańczy. Pojawiają się na nich owoce rosnące na Sycylii, takie jak cytryny i figi, oraz elementy sycylijskiego krajobrazu. Dolce & Gabbana wprowadzili m.in. wulkan Etna na blenderze otoczony roślinnymi motywami i ornamentalnymi wzorami. Wszystkie symbole tematycznie nawiązują do dekoratorskiej estetyki Sycylii.

Skomentuj:

Małe AGD pełne kolorów od Dolce & Gabbana i marki SMEG