Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Poznaliśmy laureatów A' Design Award & Competition 2017. Te projekty warto zobaczyć

red.

Konkurs A' Design Award & Competition każdego roku przyciąga myślicieli i innowatorów z całego świata. Zwycięzcy roku 2017 właśnie zostali ogłoszeni. Ich propozycje są tak innowacyjne, że mogłyby zmienić świat.

Konkurs i nagroda A’ Design to unikatowy koncept, który narodził się we Włoszech. Jego inicjatorami są twórcy studia projektowego OMC Design Studios SRL, którym udało się zgromadzić międzynarodowe jury składające się aż ze 173 osób.

Pomysł konkursu i nagrody narodził się po opublikowaniu naukowego opracowania dotyczącego konkursów dla projektantów. Przedstawiciele OMC Design Studios SRL po zapoznaniu się wynikami przedstawionych badań uznali, że potrzebny jest konkurs będący uczciwą, etyczną i konkurencyjną platformą dla firm, projektantów i innowatorów działających na polu szeroko rozumianego designu. Tak narodziło się A’ Design, który ma na celu promocję dobrego designu i dobrych rozwiązań.

W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 1200 zgłoszeń obejmujących szerokie spektrum kategorii, w tym meble, opakowania, grafikę i architekturę. Projektanci mieli stworzyć rozwiązania jak najbardziej funkcjonalne, optymalnie wykorzystujące przestrzeń oraz możliwości materiałów. Spośród nich wyłoniono najlepsze, najciekawsze rozwiązania. Wiele nagrodzonych projektów naprawdę zaskakuje i rzuca nowe światło na pozornie znane rzeczy. Warto je zobaczyć - one mogłyby zmienić nasz świat.

    Więcej o:

Skomentuj:

Poznaliśmy laureatów A' Design Award & Competition 2017. Te projekty warto zobaczyć