Poznaliśmy laureatów A' Design Award & Competition 2017. Te projekty warto zobaczyć
Konkurs A' Design Award & Competition każdego roku przyciąga myślicieli i innowatorów z całego świata. Zwycięzcy roku 2017 właśnie zostali ogłoszeni. Ich propozycje są tak innowacyjne, że mogłyby zmienić świat.



















Konkurs i nagroda A’ Design to unikatowy koncept, który narodził się we Włoszech. Jego inicjatorami są twórcy studia projektowego OMC Design Studios SRL, którym udało się zgromadzić międzynarodowe jury składające się aż ze 173 osób.
Pomysł konkursu i nagrody narodził się po opublikowaniu naukowego opracowania dotyczącego konkursów dla projektantów. Przedstawiciele OMC Design Studios SRL po zapoznaniu się wynikami przedstawionych badań uznali, że potrzebny jest konkurs będący uczciwą, etyczną i konkurencyjną platformą dla firm, projektantów i innowatorów działających na polu szeroko rozumianego designu. Tak narodziło się A’ Design, który ma na celu promocję dobrego designu i dobrych rozwiązań.
W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 1200 zgłoszeń obejmujących szerokie spektrum kategorii, w tym meble, opakowania, grafikę i architekturę. Projektanci mieli stworzyć rozwiązania jak najbardziej funkcjonalne, optymalnie wykorzystujące przestrzeń oraz możliwości materiałów. Spośród nich wyłoniono najlepsze, najciekawsze rozwiązania. Wiele nagrodzonych projektów naprawdę zaskakuje i rzuca nowe światło na pozornie znane rzeczy. Warto je zobaczyć - one mogłyby zmienić nasz świat.
- Więcej o:
![Kołyska Memola może zmieniać się razem z dzieckiem. Innowacyjna kołyska dla dzieci Memola od polskiej projektantki]()
Innowacyjna kołyska dla dzieci Memola od polskiej projektantki
![IKEA Festival w Mediolanie IKEA Festival w Mediolanie]()
IKEA Festival - wiemy, co pojawi się w przyszłym roku. I mamy to na zdjęciach
![System biurek Stund Up z manualną regulacją wysokości blatu marki Mikomax. Projekt: Tomasz Augustyniak, zespół projektowy Mikomax. 13 nagród Red Dot 2017 dla Polski]()
13 nagród Red Dot 2017 dla Polski
![Półka inna niż wszystkie Półka inna niż wszystkie]()
Półka inna niż wszystkie
![Doux Secret Sky Doux Secret Sky]()
Jan Kath i jego nietuzinkowe dywany
![Nowości od Ghidini1961: Lorenza Bozzoli rozszerza kolekcję Mambo Nowości od Ghidini1961: Lorenza Bozzoli rozszerza kolekcję Mambo]()
Nowości od Ghidini1961: Lorenza Bozzoli rozszerza kolekcję Mambo
![Kiedy design spotyka marzenie: kolekcja Westwing & Crosby Studios Kiedy design spotyka marzenie: kolekcja Westwing & Crosby Studios]()
Kiedy design spotyka marzenie: kolekcja Westwing & Crosby Studios
![Rzeźbiarskie akcenty: poprzez zestawienie okrągłych i owalnych umywalek z kwadratowymi bazami, Patricia Urquiola nadała umywalkom nablatowym Balcoon architektoniczną wyrazistość. Centralnym kolorem kolekcji jest Clay Terra Matt, który podkreśla autentyczność i rzemieślniczy charakter ceramiki. Rzeźbiarskie akcenty: poprzez zestawienie okrągłych i owalnych umywalek z kwadratowymi bazami, Patricia Urquiola nadała umywalkom nablatowym Balcoon architektoniczną wyrazistość. Centralnym kolorem kolekcji jest Clay Terra Matt, który podkreśla autentyczność i rzemieślniczy charakter ceramiki.]()
Patricia Urquiola o kolekcji Balcoon dla Duravit









