Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niebieska torba IKEA inspiruje. Ludzie robią z niej najdziwniejsze rzeczy

red.

Wokół niebieskiej torby IKEA zrobiło się głośno, kiedy niemal identycznie wyglądającą torbę wypuścił dom mody Balenciaga. Teraz w internecie roi się do rzeczy wykonanych z produktu szwedzkiej sieci. Niektóre naprawdę zaskakują.

Nowa torba domu mody Balenciaga do złudzenia przypomina tę niebieską ze sklepów sieci IKEA. Z wyglądu prawie się nie różnią, natomiast różnica cenowa zwala z nóg, Torba IKEA kosztuje 2 zł, a Balenciagi 8 tys. zł.

Posunięcie Balenciagi wywołało w internecie lawinę komentarzy i kpin wymierzonych w dom mody, które zaczęły przybierać osobliwy kształt. Ludzie na całym świecie zaczęli przerabiać oryginalną, niebieską torbę IKEA na setki innych rzeczy, czasem naprawdę zaskakujących. Mamy więc czapeczkę bejsbolową, maseczkę przeciwsmogową czy plecak. Na tym jednak nie koniec. Niektórzy przerabiają torbę na ubrania, a nawet bieliznę. Jak widać Balenciaga podpadła fanom ikeowskiej torby, a tych jest całkiem sporo i postanowili to wyrazić w bardzo kreatywny sposób. Zobaczcie zresztą sami, co można zrobić z torby FRAKTA.

Skomentuj:

Niebieska torba IKEA inspiruje. Ludzie robią z niej najdziwniejsze rzeczy