Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Duńska marka mebli HOUE wchodzi do Polski

red.

Duńskie meble HOUE są zaprojektowane w prostym, nowoczesnym stylu. W ofercie marki dominują sprzęty przeznaczone do użytku zewnętrznego.

Duńska marka mebli HOUE wchodzi do Polski
HOUE: Kolekcja Click
fot. mat. prasowe

HOUE właśnie debiutuje na polskim rynku. Jest to duński dom projektowy, który kieruje się ideą luksusu dostępnego w przystępnej cenie. Marka łączy w swoich projektach piękny i innowacyjny design, który wpisuje się w obowiązujące trendy, ale tez tradycje duńskiego designu. Dlatego w ofercie marki nie znajdziemy efekciarskich sprzętów, a dobrze i funkcjonalnie zaprojektowane meble.

HOUE oferuje kolekcje mebli, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Stawia głównie na meble z drewna, tworzywa sztucznego, metalu oraz tapicerowane. Warto zwrócić uwagę na kolekcję mebli ogrodowych Click. Jest to kolekcja zaprojektowana przez Henrika Pederesena. W jej skład wchodzą: krzesło do stołu jadalnianego, leżak, fotel bujany, fotel wypoczynkowy, krzesło regulowane i podnóżek. Zapewnia ona komfort bez wykorzystania poduszek, a także możliwość wybrania elementów kolorowych według indywidualnych upodobań. Lekki i oryginalny design mebli został doceniony i wyróżniony nagrodą dla najlepszych projektów w Niemczech w roku 2016.

Uzupełnieniem serii Click jest nowa linia mebli ogrodowych Clips, która po raz pierwszy zaprezentowana została w Mediolanie. Modele z tej kolekcji charakteryzują się szerokimi elementami z tworzywa sztucznego przytwierdzonymi do aluminiowej ramy. Meble Clips są lekkie i proste, a przy tym niezwykle eleganckie. Więcej przykładów mebli marki HOUE znajdziesz w galerii. 

Wyłącznym dystrybutorem mebli HOUE jest BM Housing.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Duńska marka mebli HOUE wchodzi do Polski