Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

YPPERLIG, czyli HAY dla IKEA

Red.

W sklepach IKEA pojawiła się świetna kolekcja zaprojektowana przez duńskie studio HAY. Jesteśmy zaskoczeni przystępnymi cenami.

O kolekcji zaprojektowanej przed duńskie studio HAY dla IKEA pisaliśmy już wielokrotnie. Podczas tegorocznego Salone del Mobile w Mediolanie mieliśmy okazję "podejrzeć" kilka przedmiotów z nowej kolekcji (nasza relacja>>).Trzeba przyznać, że już wtedy efekt duńsko-szwedzkiej współpracy zrobił na nas spore wrażenie.

Już w październiku kolekcja YPPERLIG pojawi się w sklepach. Obejmuje ona szeroki asortyment produktów - od sof i stolików kawowych, po drobne akcesoria, takie jak nowa wersja kultowej, niebieskiej torby IKEA.

Mette i Rolf Hay to małżeński duet projektantów skupiających się na tworzeniu mebli z myślą o nowoczesnym życiu przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii produkcyjnej. Inspirując się sztuką, modą czy architekturą duńska firma projektowa kreuje produkty wyróżniające się prostotą, funkcjonalnością oraz estetyką.

Mamy już zdjęcia wszystkich mebli i dodatków z kolekcji YPPERLIG. Najbardziej zaskoczyły nas ceny. Są naprawdę przystępne!

Skomentuj:

YPPERLIG, czyli HAY dla IKEA