Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom pełen zmian - serial IKEA w Polsacie [BYLIŚMY NA PLANIE]

Wiktoria Głodowska

Odwiedziliśmy plan zdjęciowy nowego serialu "Dom pełen zmian". W rolach głównych Iza Kuna, Piotr Adamczyk i... piękny dom urządzony przez IKEA. Jak wyglądał plan zdjęciowy? Zobaczcie sami!

"Dom pełen zmian" - to ośmioodcinkowy serial komediowy, opowiadający o perypetiach rodziny Malinowskich (rodziców i dwójki dzieci). Zobaczymy w nim Izę Kunę, Piotra Adamczyka, Kazimierza Kaczora i Maję Maj.

Podczas naszej wizyty na planie, kręcono właśnie pierwsze sceny serialu. Dorosłe już rodzeństwo pakuje rzeczy do kartonowych pudeł. Czy to przygotowania do remontu? A może przeprowadzka? Na odpowiedź na to pytanie musimy niestety poczekać do emisji. Możemy zdradzić tylko tyle, że historia rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się około rok później od odcinka poprzedniego. 

Na planie serialu 'Dom pełen zmian'
Na planie serialu 'Dom pełen zmian'
Fot. Wiktoria Głodowska

W roli głównej... dom

W tej produkcji najważniejszy jest jednak dom. To on jest świadkiem perypetii rodziny Malinowskich, sceną życiowych zmian bohaterów. Dom został urządzony meblami i akcesoriami marki IKEA, która jest głównym partnerem i sponsorem serialu.

Areną wielu życiowych zmian jest dom. Za pomocą tego niestandardowego konceptu chcemy pokazać, jak wnętrza zmieniają się razem z bohaterami. Produkty i aranżacje IKEA stanowią nie tylko scenerię wydarzeń – w każdym odcinku odgrywają swoją własną rolę. Zaplanowanych jest osiem odcinków, każdy o długości ośmiu minut – to pionierska długość na rynku telewizyjnego brand content. Nowością jest także fabularna konwencja serialu, odchodząca od standardowego formatu mini-casów, do których przyzwyczajeni byli do tej pory widzowie– komentuje Karolina Szabłowska, External Marketing Communication Manager IKEA Retail w Polsce.

Kto za tym stoi?

Serial oparty jest na autorskim pomyśle Rafała Kolikowa i Krzysztofa Landsberga z agencji kreatywno-produkcyjnej Prime Film Production (m.in. „Piąty Stadion”, „Dwoje we Troje”, „Storyline”). Reżyserem jest Kristoffer Rus (m.in. „Rodzinka.pl”, „Koty i Zaloty”, „Storyline”). Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, znani z takich produkcji, jak „Listy do M. 2-3”, „Piąty Stadion”, czy „Dwoje we Troje”. Autorem zdjęć jest Michał Sobociński (m.in. „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej), a za całość produkcji odpowiada Prime Film Production przy współpracy z MEC Wavemaker – agencją kreatywno-contentową działającej w ramach MEC.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dom pełen zmian - serial IKEA w Polsacie [BYLIŚMY NA PLANIE]