Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa limitowana kolekcja IKEA - skandynawski styl i brazylijskie szaleństwo

Red.

IKEA wprowadziła nową, limitowaną kolekcję TILLAFALLE. Co powstało w wyniku połączenia skandynawskiego minimalizmu i brazylijskiej estetyki? Zobaczcie sami!

IKEA co pewien czas serwuje nam niespodzianki - zaprasza do współpracy polskich projektantów, wprowadza limitowane kolekcje, wznawia stare i lubiane wzory. W marcu w sklepach szwedzkiej sieci pojawiło się sporo nowości.

Od niedawna w 5 sklepach w Polsce dostępna jest nowa, limitowana kolekcja TILLFALLE. 9 projektantów stworzyło serię mebli i dodatków, będącą połączeniem skandynawskiego wzornictwa i brazylijskiego stylu.

Chociaż istnieje wiele podobieństw między skandynawskim oraz brazylijskim designem, czy architekturą, to rzeczą, którą chcieliśmy naprawdę uczcić w naszej nowej kolekcji są inspirujące różnice- mówi Mette Niessen, główny projektant odpowiedzialny za kolekcje TILLFALLE

Projektanci IKEA zestawili dwie, zupełnie odrębne kultury. Skandynawowie znani są minimalizmu i prostoty form. Brazylijczycy słyną z niezwykłej odwagi w doborze wzorów i kolorów. Z tego niezwykłego połączenia powstała, świetna, energetyczna kolekcja!

Kolekcja TILLFALLE dostępna będzie w 5 sklepach IKEA w Polsce: Jankach, na Targówku, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa limitowana kolekcja IKEA - skandynawski styl i brazylijskie szaleństwo