Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa limitowana kolekcja w IKEA. Tu króluje egzotyka

red.

Nowa kolekcja od IKEA o nazwie JASSA jest inspirowana rękodziełem i wzornictwem z rejonu Azji Południowo-Wschodniej. Stąd pełno w niej wzorów i kolorów. Limitowana edycja produktów będzie dostępna w sklepach IKEA już od początku marca.

IKEA tym razem proponuje wprowadzić do wnętrz nieco egzotyki. Nowa limitowana kolekcja JASSA była tworzona przez pięciu projektantów z różnych stron świata. Wykorzystywali oni tylko naturalne materiały. Limitowana seria to istna feeria barw, kolorów i faktur. Kolekcja IKEA JASSA łączy nowoczesne wzornictwo z naturalnymi materiałami i tradycyjnym rzemiosłem.

Seria JASSA to zarówno egzotyka rodem z Południowo-Wschodniej Azji, jak i przedmioty inspirowane stylem życia artystycznej bohemy. Stąd pełno tu swobody i spontaniczności.

Jej poszczególne elementy można komponować z domową przestrzenią w zupełnie innym stylu, ale także bez przeszkód wykorzystać jako kompleksową aranżację pomieszczenia. Warta uwagi jest też unikalność poszczególnych produktów: mebli, tekstyliów i akcesoriów, która wynika z metod ich wytworzenia oraz wykorzystanych materiałów

- podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka wnętrz i projektantka IKEA.

produkty z nowej serii JASSA IKEA to meble i akcesoria wykonane z rattanu, bambusa oraz hiacyntu wodnego. Projektanci wykorzystywali tradycyjne, rzemieślnicze metody obróbki tych materiałów. Dzięki temu każdy przedmiot ma znamiona unikatu.

Uzupełnienie kolekcji stanowią niezwykle barwne i wzorzyste tkaniny, wykorzystane
do produkcji poszewek, kuponów materiałów oraz poduszek, które mogą także spełniać funkcję siedzisk. Inspiracją do ich powstania były indonezyjskie techniki batik i ikat bazujące na łączeniu pozornie niepasujących do siebie kolorów.

Seria IKEA JASSA będzie dostępna od marca we wszystkich sklepach IKEA w Polsce.

Skomentuj:

Nowa limitowana kolekcja w IKEA. Tu króluje egzotyka