Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Limitowana kolekcja tekstyliów stworzona przez KUKBUK i a Tab

red.

Dwie marki KUKBUK oraz ? Tab połączyły siły i stworzyły limitowaną kolekcję tekstyliów kuchennych oraz stołowych. Jej motywem przewodnim są nowalijki.

Kolekcja jest bardzo wiosenna, w końcu królują na niej nowalijki. Magazyn kulinarny KUKBUK oraz sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz à Tab właśnie wprowadziły ją do sprzedaży. Jest to wspólny projekt obu marek. Choć działają w odmiennych branżach, łączy je wspólne poczucie estetyki i przywiązanie do wysokiej jakości. Do tego obie marki są młode - działają od niedawna na polskim rynku. KUKBUK funkcjonuje od 2012 roku, a à Tab od 2015.

KUKBUK zadbał o ciekawe wzornictwo, a my o dobre materiały i precyzję wykonania. Po połączeniu tych elementów w efekcie finalnym otrzymaliśmy piękną, subtelną kolekcję, która podkreśli charakter każdego wnętrza– mówi Hanna Maruta, dyrektor kreatywna à Tab.

Kolekcja nazywa się Veggies. Znajdziemy w niej obrus, komplet ścierek kuchennych, rękawice i łapkę, fartuch kuchenny oraz torbę na zakupy. Motywem spajającym całość są graficznie przedstawione młode warzywa. Tłem dla nich jest naturalny beżowy kolor. Wszystkie tekstylia zostały wykonane ze 100% bawełny.

    Więcej o:

Skomentuj:

Limitowana kolekcja tekstyliów stworzona przez KUKBUK i a Tab