Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wyprzedaże w sklepach wnętrzarskich. Te rzeczy kupisz teraz dużo taniej

red.

Podobnie jak w sklepach z odzieżą, tak i w sklepach z wyposażeniem wnętrz nastał czas wyprzedaży. Zniżki sięgają nawet 70 proc. Na te rzeczy szczególnie warto zwrócić uwagę.

Zajrzeliśmy do popularnych sklepów z wyposażeniem wnętrz. W niektórych zaczęły się już sezonowe wyprzedaże. W takich sklepach jak Zara Home, H&M Home, a Tab, Duka czy home&you wybrane produkty są przecenione nawet o 70 proc. Jednak zazwyczaj obniżki wynoszą 30-50 proc. Warto się rozejrzeć szczególnie za sezonowymi produktami i dekoracjami letnimi, z których wciąż zdążymy skorzystać tego lata, a są w tej chwili dużo tańsze niż jeszcze kilka tygodni temu. W niektórych sklepach można też upolować taniej produkty typu "basic" czyli podstawowe, jak jednokolorowe ręczniki czy prześcieradła. Są one potrzebne w niemal każdym mieszkaniu. Te znajdziecie przede wszystkim w salonach Zara Home.

Wyprzedaże także zaczęły się już w sklepach internetowych. Warto pamiętać, że w niektórych z nich przez cały rok jest zakładka z rzeczami sezonowo przecenionymi. Warto tam zaglądać regularnie, bo od czasu do czasu można upolować prawdziwą okazję.

Na przeceny w kilku innych sklepach wciąż czekamy. Tymczasem wybraliśmy ponad 20 rzeczy, na które podczas tegorocznego sezonu wyprzedażowego szczególnie warto zwrócić uwagę.

Skomentuj:

Wyprzedaże w sklepach wnętrzarskich. Te rzeczy kupisz teraz dużo taniej