Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kabiny prysznicowe z grawerem - oryginalna dekoracja łazienki

red.

Typowa, szklana kabina prysznicowa teraz może nabrać wyjątkowego charakteru dzięki nowości od marki Radaway. Producent wprowadził do swojej oferty kabiny prysznicowe z grawerem.

Projektanci firmy Radaway wykorzystując innowacyjną technologię laserowego grawerowania, stworzyli stylową dekorację kabiny prysznicowej. Producent przygotował siedem wzorów: waves, letters, woman, magnolia, tree, zebra oraz dmuchawce. Ponadto użytkownicy mogą zdecydować się także na jeszcze bardziej zindywidualizowany grawer, przygotowany na przykład na podstawie zdjęcia czy własnoręcznie zaprojektowanego motywu.

Usługa grawerowania laserowego na kabinach prysznicowych to połączenie tradycji z innowacyjną technologią, która pozwala nanosić na powierzchnię szkła wzory, dekoracyjne czcionki, a nawet zdjęcia. Wzory uzyskiwane przy użyciu lasera nie ścierają się i nie blakną. Nie ma obaw, że podczas wykonywania graweru tafla utraci właściwości bezpiecznego szkła hartowanego, ponieważ wykonuje się go zawsze po zewnętrznej stronie. Atutem jest także łatwość w utrzymaniu czystości kabiny prysznicowej - wewnętrzna część szkła pokryta jest specjalną powłoką chroniącą przed osadami. Istnieje również możliwość wyboru koloru szkła: przejrzyste, Ultra Clear, brązowe i grafitowe.

Wystarczy tylko wybrać wzór graweru na kabinie prysznicowej, by cieszyć się niepowtarzalną aranżacją łazienki.

 

Skomentuj:

Kabiny prysznicowe z grawerem - oryginalna dekoracja łazienki