Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czeskie tapety w duchu retro. Co za wzory!

red.

Tapety o oryginalnych wzorach inspirowanych stylistyką retro to propozycja czeskiej marki Lavmi. Ich tapety znalazły już wielbicieli w 20 krajach. Te wzory dodadzą wnętrzom charakteru.

Producentem tapet jest czeska marka Lavmi, która zaczęła swoją działalność w 2009 r. Założyli ja Babeta Ondrová i Jan Slovák - para w życiu zawodowym i prywatnym. Zaczynali tylko we dwójkę, bez wielkiego zaplecza i kapitału. Odkryli, że na rynku czeskim brakuje ciekawych wzorów tapet. Wiedzieli, że to jest ich szansa. Od początku istnienia firmy, projektanci stawiali przede wszystkim na ponadczasowy design, który wynika z prostych kształtów w połączeniu z wyrafinowanym doborem kolorów. 

Tapety Lavmi o prostych ale oryginalnych wzorach, mają swoistą stylistykę, która przywodzi na myśl lata 50. i 60. Pojawiają się na nich głównie geometryczne motywy o stonowanej i wyszukanej kolorystyce. Te niezwykłe projekty to idealna ozdoba ścian we wnętrzach. Różnorodne wzory tapet są w stanie zaspokoić najróżniejsze gusta.

Tapety Lavmi wyróżniały się na tle konkurencji. Konsekwencja w budowaniu marki spowodowała, że firma szybko się rozwinęła. Dziś czeskie tapety są sprzedawane w ponad 20 krajach w tym w Polsce.

Skomentuj:

Czeskie tapety w duchu retro. Co za wzory!