Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Wzory na gwiazdkę już 16-17 grudnia

red.

Świąteczna edycja targów Wzory odbędzie się w dniach 16 i 17 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Zaprezentuje się tam ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wystawcy pokażą meble, ceramikę, tekstylia, plakaty i domowe akcesoria wyposażenia wnętrz.

Grudniowa edycja Targów Designu Wzory to znakomita okazja dla spóźnialskich i tych, którzy szukają unikatowych prezentów. Na drugim piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich będzie można znaleźć podarunki dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W specjalnej strefie dziecięcej mnóstwo atrakcji dla maluchów!
* Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji - przedstawienia w sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00. Niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

* „Dzieci ulepszają codzienność” - warsztat o godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę, na który zaprasza Sieć Obywatelska Watchdog Polska. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

* Warsztaty dla dzieci - poprowadzą je o godzinie 16.00 w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh!. Pokażą, jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się, jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufakturze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli.

* Bazgrołaki przez cały dzień – warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.
Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki metodą termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30 zł za koszulkę lub 20 zł za torbę lub plecak.

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 - spotkanie biznesowo-networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. Od 12.00 będą miały miejsce ciekawe wykłady:
12.00 - Łukasz Misiło - Otwarcie spotkania
12.30 - Justyna Kopeć (Blue Brand) - Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej
13.00 - Iwona E. Gałecka (Grupa Kreatywna bdb+) - Marketing relacji
13.30 - Kinga Konopko (Architekt Support) - Tajniki współpracy z architektem
14.15 - Agnieszka Gniotek (Galeria Xanatu) - Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt. Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1845693795721943/

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć obie te emocje w dobro, jakim jest pomaganie - tak powstała akcja Design Dla Zwierząt. Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji Design Dla Zwierząt swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt - tych, które mają najmniejsze szanse na nowy dom. My też wspieramy tę akcję - Fundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów - goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę - cegiełkę akcji z portretem zwierzaka. Więcej informacji : https://www.facebook.com/events/199366680631981/

Dzięki współpracy z MyTaxi mamy 50% zniżki na przejazdy na WZORY i ze WZORÓW. Na wszystkich którzy się zarejestrują z hasłem WZORY czeka przejazd o wartości 35 zł.

Wzory na gwiazdkę
16-17 grudnia 2017
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Ul Bracka 25
Godziny: 11-19
Wstęp 5 zł
Bilet on-line z aplikacją Going.

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Wzory na gwiazdkę już 16-17 grudnia