Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne wnętrza w stylu eko

Jagoda Mówińska

Polscy projektanci udowodnili, że nie wszystkie biura muszą być szare i nudne. Niewielkim kosztem udało im się stworzyć nowoczesną, stylową przestrzeń, w której praca jest przyjemnością.

Architekci ze studia MFRMGR, odnawiając siedzibę studia dźwiękowego, zrezygnowali z rozwiązań typowych dla biur i stworzyli mniej formalne, przyjazne wnętrza. Wizytówką projektu są elementy wykonane z drewna, które nadają przestrzeni niepowtarzalny charakter. 

Siedziba Studia Dźwiękowego Ztudio znajduje się w wynajmowanym lokalu, dlatego projektanci starali się jak najbardziej ograniczyć koszt inwestycji. Kolejnym wyzwaniem był czas na realizację projektu - biuro miało zostać odnowione w okresie wakacji. Designerzy postawili więc na proste i ekonomiczne rozwiązania.

Śnieżnobiałe ściany skontrastowano z elementami wykonanymi z sosnowego drewna, które sprawiło, że wnętrze stało się bardziej przytulne. Biuro zostało podzielone panelami poliwęglanowymi, które umieszczono w drewnianych ramach. Dzięki tak skonstruowanym "ścianom" udało się zaoszczędzić przestrzeń i oddzielić biura oraz miejsca spotkań. Architekci zrezygnowali z tradycyjnej recepcji na rzecz przestronnego hallu, gdzie umieścili duży stół. 

W naszych projektach stawiamy na nowy, logiczny i funkcjonalny podział przestrzeni, by stworzyć miejsca pracy lub prywatnych spotkań- powiedzieli projektanci ze studia MFRMGR.

Dzięki prostym, kreatywnym rozwiązaniom udało się zorganizować nowoczesne wnętrza w stylu eko i udowodnić, że biuro może być przyjaznym miejscem z dobrym designem.

Skomentuj:

Nowoczesne wnętrza w stylu eko