Mieszkanie z oryginalną kuchnią

Red.

45-metrowe mieszkanie szyte na miarę.

mieszkanie, ciekawe mieszkanie, nowoczesne mieszkanie
Jadalnia.
Fot. alexanderfehre.de

Zaglądamy dziś do ciekawego 45-metrowego mieszkania w bloku Londynie, położonego zaledwie 15 minut drogi od mostu Tower. Mieszkanie było zaniedbane a jego układ pozostawiał wiele do życzenia. Nowy właściciel poprosił więc o pomoc architektów z niemieckiej pracowni Alexander Fehre.

Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni i łazienki. Wszystkie pomieszczenia (z wyjątkiem sypialni i przedpokoju) są na planie prostokąta. Kiedyś salon połączony był z kuchnią.Właścicielowi bardzo zależało na oddzieleniu pomieszczeń i zaaranżowaniu kącika, przy którym wygodnie mogłoby zjeść kolację nawet kilka osób. Architekci postawili więc ściankę działową, dzięki czemu powstała długa, wąska kuchnia z jadalnią. Niewielką jadalnię, z dwoma czerwonymi ławami i stolikiem, umieszczono pod oknem. Przestrzeń tą oddzielono od reszty pomieszczenia, kładąc na ścianach biało-czarną tapetę.

Plan mieszkania
Plan mieszkania
Fot. alexanderfehre.de

Również łazienka prezentuje się bardzo ciekawie. Zdecydowano się na zamontowanie prysznica bez brodzika. Ścianę za prysznicem wyłożono czarnymi płytkami. Przeciwległą ścianę ozdobiono tapetą z motywem palmowych liści.

Sypialnia jest prosta i minimalistyczna. Materac umieszczono na podeście. Dzięki temu rozwiązaniu powstało dodatkowe miejsce do przechowywania.

Co sądzicie o tym mieszkaniu? Podzielcie się z nami komentarzami!

ZOBACZCIE MIESZKANIE>>

Skomentuj:

Mieszkanie z oryginalną kuchnią