Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie

Jagoda Mówińska

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie urządzono nowocześnie i ze smakiem. Zostało zaprojektowane dla miłośnikom prostych, jasnych wnętrz.

55-metrowe mieszkanie na Mokotowie zostało zaprojektowane przez parę architektów z gdańskiej pracowni JT Grupa. Powstało z myślą o wielbicielach minimalistycznych, jasnych wnętrz w nowoczesnym wydaniu. 

Uniwersalny minimalizm

W mieszkaniu króluje minimalizm. Wnętrza utrzymano w stonowanej kolorystyce - dominują błękity, biele i szarości z elementami czerni. W minimalistyczny styl wnętrza wpisują się również nowoczesne, szykowne meble. Dzięki ograniczonej palecie barw i prostemu wyposażeniu, można z łatwością zmieniać charakter wnętrza przy pomocy dodatków.

Przestrzeń pod kontrolą

Sercem mieszkania jest strefa dzienna, którą tworzą salon i otwarta kuchnia. Znajduje się tu również sypialnia oraz przestronna łazienka i hall w odważnym, ciemnoniebieskim kolorze. Wspólnymi mianownikami wszystkich pomieszczeń są stonowana kolorystyka, nowoczesne wyposażenie o prostej formie i szykowne detale. Dzięki temu mieszkanie tworzy spójną całość.

Magia dodatków

Surowość kuchni i łazienki przełamano elementami z drewna, dzięki czemu pomieszczenia stały się bardziej przytulne. Aby uniknąć nudy, w strefie dziennej wprowadzono dekoracyjne akcenty: wiszące lustro, optycznie powiększające wnętrze, stylowe oświetlenie oraz tapetę o ciekawej fakturze. Ozdobę korytarza stanowi duża szafa z lustrzanymi drzwiami, które nadały meblowi lekkości. Elegancji dodają również dwupoziomowe sufity. 

Projekt: JT Grupa

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie