Szykowne wnętrza rosyjskiej rezydencji

red.

Ten rosyjski dom odbiega od stereotypów. Nie znajdziemy w nim kiczu i przepychu. Jest za to styl, elegancja i nowoczesność. Te wnętrza imponują.

Szykowane wnętrza rosyjskiej rezydencji
Jadalnia.
fot. Andrea Martiradonna/Boca da Lobo

Firma Boca do Lobo o francuskim rodowodzie, specjalizująca się w produkcji mebli luksusowych, połączyła siły z pracownią wnętrz Arch.Predmet Interior Design Studio, żeby stworzyć wnętrza wytwornego, prywatnego domu w Rosji. Projektantki Ekaterina Tulupova i Olesya Sitnikova zaprojektowały eklektyczną przestrzeń pełną klasycznego splendoru.

Dom położony jest na wsi, dlatego we wnętrzu, zgodnie z życzeniem właścicieli, musiało się znaleźć sporo drewna i naturalnych akcentów nawiązujących do otoczenia. Dlatego zdecydowano się również na naturalną kolorystykę, pełną brązów i kolorów przyrody. Na parterze zaaranżowano przestrzeń do wypoczynku i spotkań, jadalnię oraz kuchnię. We wszystkich pomieszczeniach postawiono na połączenie klasyki, nowoczesności i elegancji.

Szczególnie imponuje wysoki, loftowy salon z półkoliście wygiętym sufitem w całości wykonanym z drewna. Przestrzeń sama w sobie wywiera ogromne wrażenie, które tylko podbijają spiralne schody prowadzące na antresolę. Równie atrakcyjnie prezentuje się sypialnia, w której wprowadzono system ruchomych paneli sięgających od podłogi po sufit oddzielających część sypialnianą od łazienki.

W całym wnętrzu można znaleźć mnóstwo mebli Boca do Lobo, która uczestniczyła w urządzaniu wnętrza. Dobrano gustowne sprzęty, które znakomicie uzupełniają wnętrze. ten dom to symbol rosyjskiego przepychu w stylowym wydaniu.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

 

Skomentuj:

Szykowne wnętrza rosyjskiej rezydencji