Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Duński dom urządzony w stylu boho w czarno-białym wydaniu

Redakcja

Sztukę łączenia opanowała do perfekcji. We wnętrzach łączy nie tylko style, ale też różne przedmioty, faktury, materiały. Kirsten Skovbon swoją wnętrzarską pasją zaraziła użytkowników Instagrama. Dla nich - i nie tylko - otworzyła internetowy sklep z dodatkami do domu.

Duński dom w stylu boho
Biel, czerń, drewno i mnóstwo miękkich tkanin, to przepis Kirsten na dom. A z dodatkami etno można się w nim poczuć jak na wakcjach.
Fot. skovbon.dk

Kirsten opowiada na swojej stronie, że uwielbia przerabiać kupione rzeczy, używać ich w sposób niezgodny z przeznaczeniem, ustawiać obok siebie przedmioty w różnym stylu i wykonane z różnych materiałów. Czy to znaczy, że w jej domu panuje nieład? Wręcz przeciwnie.

Skandynawski dom, orientalne dodatki

Choć w domu Kirsten dodatków i dekoracji jest bardzo dużo, nie czuje się przesytu. Wszędzie panuje harmonia. Ład panuje dzięki rygorystycznemu podejściu do kolorów. We wnętrzach zaaranżowanych przez Kirsten niepodzielnie króluje biel i czerń, ocieplone jedynie drewnem. Jasne, białe wnętrza to duńska tradycja, którą właścicielka przełamała dodatkami sprowadzonymi z egzotycznych krajów. Pierwsze przedmioty Kirsten przywiozła z Bali. Szybko jej dom zapełnił się orientalnymi i etnicznymi dodatkami. Właścicielka z charakterystyczną dla siebie łatwością wszystkie te przedmioty i meble wyeksponowała, tworząc niepowtarzalne wnętrze w stylu boho, tyle że w wydaniu czarno-białym.

Jej dom jest pięknie urządzony. Gdy utworzyła konto na Instagramie @skovbon, na którym prezentowała zdjęcia swoich wnętrz, szybko zdobyła rzeszę wielbicieli. Posypały się też pytania skąd wziąć takie przedmioty? Tak narodził się pomysł na sklep internetowy.

Sklep z dodatkami do domu

Dostawców Kirsten szukała za granicą, więc przedmioty w jej sklepie często są oryginalnym rękodziełem. Kupić tam można plecione kosze, tkaniny, ceramikę, a nawet narzędzia do samodzielnego zdobienia, np. szablony malarskie. Wszystkie w duchu etno. Więcej inspiracji na skovbon.dk.

    Więcej o:

Skomentuj:

Duński dom urządzony w stylu boho w czarno-białym wydaniu