Wpuść zwierzaka do kuchni!

Agata Ziółkiewicz

Mały przegląd zabawnych gadżetów kuchennych.

kuchenne gadżety; producent: Koziol
kuchenne gadżety; producent: Koziol
fot. www.fabrykaform.pl

 

Chcemy was namówić byście zaprosili zwierzaki do kuchni.
Koty, psy, ptaszki przeróżne - zwykłe i egzotyczne. Przydadzą się też gady i płazy: żółw, krokodyl; z pomocą przyjdzie bóbr, jeż, wydra... Wpuście je do kuchni, a wasze życie w tym miejscu będzie przyjemniejsze, zabawniejsze i z całą pewnością bardziej barwne.

kuchenne gadżety; producent: Koziol

 

 

Wystarczy, że sięgniecie po przedmioty z niemieckiej firmy Koziol. Firma jest obecna na polskim rynku od jakiegoś czasu, jej produkty dostać można zarówno w sklepach internetowych (np. Fabryka Form, Galeria Limonka), jak i w galeriach handlowych.Jeż zetrze z przyjemnością ser, ptaszki doprawią potrawy solą i pieprzem, inne posłużą do zakąsek. Jeszcze inne obiorą nam mandarynkę czy kiwi. Krokodyl pokroi ciasto na równe kawałki. Zajączek przytrzyma serwetkę. A gdy przyjdzie czas sprzątania niezawodny będzie piesek w roli miotełki.

 

 

kuchenne gadżety; producent: Koziol

 

 

Przedmioty wykonane są tworzywa sztucznego. Estetyczne, wielokolorowe, przezroczyste lub nie, przyjemne dla oka drobne przedmioty do codziennego użytku stanowić mogą pomoc w kuchni, wprowadzą miłą atmosferę śniadania czy rodzinnego spotkania, a także okażą się niezbędne w sprzątaniu. Poznajcie kolorową gromadkę zaglądając do naszej galerii, a potem nie zwlekajcie i wpuście te fantastyczne zwierzaki do waszych kuchni i jadalni. W każdym domu przyda się taki gadżet.

 

Zajrzyjcie do galerii >>


Agata Ziółkiewicz

 


Zobacz także:

Foremki do lodu
Słodka zastawa
Gadżety na dziecięce party


Skomentuj:

Wpuść zwierzaka do kuchni!