Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dodatki do salonu w sklepach Netto

red.

W Netto od 30 października dostępna będzie oferta mebli oraz dodatków w stylu industrialnym. Druciany stolik, efektowne lampy czy ozdoby z metalowym okuciem sprawdzą się idealnie w salonie.

Dodatki do salonu w nowej ofercie sklepów Netto
Dodatki do salonu w nowej ofercie sklepów Netto
mat. prasowe

Sieć sklepów Netto przygotowała coś dla wielbicielu stylu industrialnego. 30 października w sklepach pojawią się dodatki do salonu właśnie w tym duchu. Czego dokładnie można się spodziewać?

Przeczytaj także: 7 zasad industrialnego stylu

Industrialne dodatki do salonu

W najnowszej ofercie Netto znalazły się między innymi druciany stolik z białym, zdejmowanym blatem (59,99 zł), dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny i może służyć jako miejsce do przechowywania gazet. Taki mebel świetnie sprawdzi się też jako stolik kawowy. Postawiony obok wygodnej sofy, z tapicerką w stonowanej barwie, będzie tworzyć typowo industrialną kompozycję.

Nieco więcej industrialnego charakteru może nadać odpowiednio dobrane oświetlenie. Potrójna lampa sufitowa (49,99 zł) ma przewody w przeplocie, mocowane na haczykach, które pozwolą wyregulować długość poszczególnych punktów światła.
W Netto znajdziesz też lampę sufitową w metalowej, czarnej okowie (39,99 zł), która będzie świetnie wyglądać zawieszona nad stołem w jadalni. Inne dodatki do salonu, które pojawią się w sklepach, to m.in. lustrzany świecznik dekoracyjny (19,99 zł). Jest też druciana misa (24,99 zł). Można do niej włożyć nie tylko owoce, ale też świecące kule dekoracyjne, które stworzą ciepły i przytulny klimat.

Industrialne i przytulne

Nawet salon urządzony w industrialnym stylu powinien być przyjazną przestrzenią, służącą spędzaniu czasu z przyjaciółmi i bliskimi, dlatego w ofercie Netto znajdziemy też kilka przytulnych dodatków. Wśród nich znajdziemy miękkie koce marki własnej Netto - Dekorado (39,99 zł/szt.). Będą się dobrze prezentować rzucone na sofę, gotowe, aby się nimi otulić w zimowy wieczór. Warto też zwrócić uwagę na stylowe poduszki „supły” (29,99 zł), które wyglądają niezwykle efektownie, a przy okazji są wygodne i miękkie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Dodatki do salonu w sklepach Netto