Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

20 gadżetów dla fanów Gwiezdnych wojen

red.

Premiera nowego filmu z serii "Gwiezdne wojny" to świetna okazja do małego przeglądu gadżetów zainspirowanych gwiezdną sagą. A wśród nich są m.in. R2-D2 jako dziadek do orzechów czy odkurzacz w kształcie głowy Lorda Vadera.

Gwiezdne wojny to seria filmów, mająca niezliczone rzesze fanów praktycznie w każdym zakątku globu. Takie postaci jak Darth Vader, Luke Skywalker, Yoda czy księżniczka Leia znane są nawet tym, którzy nigdy nie oglądali kultowych filmów. Do kanonu wchodzą powoli także nowe postacie z ostatnich filmów serii, jak Rey i Finn. Nowy film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" zwiastuje, że ich status będzie się tylko umacniać.

W sposób nieunikniony wokół filmów George'a Lucasa narósł także cały biznes związany z gadżetami. Wizerunek filmowych bohaterów zaczął się pojawiać na niemal wszystkich przedmiotach domowego użytku i nie tylko. Szczególną popularnością cieszy się postać Lorda Vadera, który dzięki charakterystycznemu wyglądowi stał się najbardziej znanym bohaterem całe sagi, mimo że jest to czarny charakter.

Zrobiliśmy mały przegląd rzeczy i gadżetów, które zostały zainspirowane "Gwiezdnymi wojnami". Wybraliśmy 20 przedmiotów, które z pewnością zachwycą niejednego fana serii.

    Więcej o:

Skomentuj:

20 gadżetów dla fanów Gwiezdnych wojen