Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Walczysz o kołdrę z partnerem? Ten gadżet zapobiegnie ściąganiu kołdry

Patrycja Jezierska

Ściąganie kołdry przez partnera - zna to większość z nas. Na szczęście na każdy problem znajdzie się odpowiedni gadżet. Poznajcie Clampa.

Wiele par śpi pod jedną kołdrą. Często zdarza się, że budzimy się w nocy z zimna, ponieważ nasza druga połówka nieświadomie zabrała nam całe okrycie. 

Amerykańska firma Cover Clamp zauważyła problem i znalazła rozwiązanie właśnie dla tych zdesperowanych par, które kradną sobie kołdrę w nocy - wystarczy, że zaopatrzą się w specjalny gadżet - Clamp.

Clamp to specjalna klamra z zintegrowanym paskiem, działająca podobnie jak klips, przyczepiona do łóżka zapobiega przesunięciu się kołdry w nocy. Klamrę wystarczy przymocować do brzegu łóżka, obejmując równocześnie kołdrę lub koc, a następnie włożyć gumową końcówkę zintegrowanego paska pod materac lub przyczepić ją do ramy łóżka. Dzięki specjalnemu zaciskowi pasek można łatwo odpinać i zapisać. W ten sposób można bez problemu wejść i wyjść z łóżka również w nocy bez konieczności ponownego zaciskania całości pościeli.

Ta praktyczna klamra wytrzymuje szarpnięcia odpowiadające sile 22 kilogramów. Pasuje do każdego typu oraz każdej wielkości łóżka. Oryginalny gadżet można kupić na stronie producenta w cenie ok. 95 złotych. Firma jest przekonana o funkcjonalności produktu, dlatego gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku nierozwiązania problemu.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Walczysz o kołdrę z partnerem? Ten gadżet zapobiegnie ściąganiu kołdry