Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najmniejszy ekspres Nespresoo - Inissia

red.

Kolorowa nowość Nespresso

Większość z nas ma małe kuchnie. Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy IKEA wynika, że kuchnie ok. 70 % Polaków mają od 6 do 15 m kw.

Jak wygląda kuchnia typowego Polaka? >>

Na niewielkiej powierzchni musimy pomieścić całą masę sprzętów, bez których trudno się dziś obyć. Coraz częściej producenci decydują się na projektowanie elektroniki w kompaktowych rozmiarach, nie rezygnując przy tym z zaawansowanych technologii.

Na polski rynek wchodzi właśnie Inissia - nowy ekspres do kawy Nespresso. Jest to najmniejsze i najlżejsze (2,4 kg) urządzenie w portfolio marki. Inspiracją dla twórców tego uroczego ekspresu były: zabawa oraz pomysłowe, funkcjonalne rozwiązania połączone z wysokiej klasy stylem. Fakt, Inissia ma urocze, zaokrąglone kształty. Znakomicie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach. Dostępna jest w sześciu kolorach: czarnym, białym, czerwonym, kremowym, pomarańczowym i szarym. Dodatkowo, wiosną i jesienią, pojawiać się będą modele w dwóch limitowanych kolorach. Tej wiosny będzie to żółty i błękitny.

Wygląd wyglądem, ale najważniejsze w ekspresie są parametry techniczne. To maleństwo ma aż 19 barów! Inissia jest intuicyjna w obsłudze - ma zaledwie trzy przyciski (do włączenia/wyłączenia ekspresu oraz do przygotowania dużej lub małej kawy). Urządzenie wyłącza się automatycznie po 9-ciu minutach bezczynności. Dodatkowym plusem jest duży pojemnik na zużyte kapsułki (mieści się ich 11) oraz spory zbiornik wody (o pojemności 0,7 litra). Najmniejszy ekspres Nespresso kosztuje 399 zł.

Co o nim sądzicie?

 
    Więcej o:

Skomentuj:

Najmniejszy ekspres Nespresoo - Inissia