Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Duka i Bolesławiec, czyli kolekcja kamionkowych naczyń do pieczenia

red.

Szwedzka marka Duka zamówiła serię naczyń w naszym rodzimym Bolesławcu.

W sklepach Duka pojawiła się właśnie nowa seria Marang, składająca się z kilku rodzajów form do pieczenia. Tym razem szwedzka firma zwróciła się do polskich specjalistów od wyrobów ceramicznych. Trzy naczynia powstają w rodzimym Bolesławcu, fabryce, która od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Słynie ze znakomitych wyrobów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i zdobionej.

Dla marki Duka w Bolesławcu powstają kamionkowe naczynia do pieczenia w uwspółcześnionej formie. Nowa seria Marang spodoba się wszystkim, którzy lubią tradycyjne rozwiązania z nowoczesną nutą.  Podobają nam się te prostokątne i owalne formy w kolorze piaskowym z delikatnym, nakrapianym wzorem. Na każdym naczyniu znajdziemy znaczek z pieczątką potwierdzającą jakość i pochodzenie: „Bolesławiec - HAND MADE IN POLAND - for DUKA”.

Naczynia zostały stworzone do pieczenia w wysokich temperaturach, zarówno w tradycyjnych piekarnikach elektrycznych i gazowych, jak również w kuchenkach mikrofalowych. Można ich używać również jako efektownych półmisków, w których serwowane będą zimne dania i przekąski. W kolekcji dostępne są naczynia różnej głębokości.

Jak Wam się podoba efekt współpracy Duki i Bolesławca? Czekamy na Wasze komentarze!

    Więcej o:

Skomentuj:

Duka i Bolesławiec, czyli kolekcja kamionkowych naczyń do pieczenia