Tytus, Romek i A'Tomek w Empiku [CENY]

red.

Sympatyczni bohaterowie komiksów Papcia Chmiela na akcesoriach Empiku

Tytus, Romek i Atomek, gadżety, Empik, gadżety
Empik - kolekcja "Tytus, Romek i A'Tomek".
Fot. mat. prasowe

Tytus, Romek i A'Tomek to znana i bardzo lubiana seria komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego (Papcia Chmiela). Kolejne księgi (do tej pory ukazało się ich w sumie 31), opowiadają o przygodach dwóch harcerzy i przyjaciół - Romka i A'Tomka, a także towarzyszącej im człekokształtnej małpy - Tytusa de Zoo.

Błyskotliwy i absurdalny humor oraz ogromna wartość edukacyjna przyczyniły się do tego, że komiks szybko zyskał wielu miłośników i bawi kolejne pokolenia Polaków. To najdłużej ukazująca się polska seria komisowa. Wydania „Tytusa, Romka i A'Tomka” możemy kolekcjonować od 1957 roku aż do dziś.

Od 15 października Tytusa, Romka i A'Tomka można znaleźć w nowej kolekcji Empiku, stworzonej w ramach projektu Strefa Sztuki.

Tytus towarzyszy nam całe życie. Niezliczone teksty powtarzające się w kumpelskich rozmowach, Papciowe mądrości na każdą okazję czy nawet toasty - jak słynne „Żeby nam się dzieci rakiet nie czepiały”, to nasz wspólny, niewyczerpalny skarbczyk sowizdzrzalstwa, ożywczej myśli i optymizmu

- podkreśla Paweł Kłudkiewicz, grafik i „tytusolog”.

W kolekcji znajdziemy: bruliony B5 w twardej oprawie, zeszyty A5, plastikowe kubki termiczne, pudełka i torby prezentowe, koszulki, skarpety, neoprenowe etui oraz podkładki pod laptopa. Partnerem kolekcji jest Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Jak Wam się podoba ta kolekcja?

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Tytus, Romek i A'Tomek w Empiku [CENY]