Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ścianka wspinaczkowa z mebli IKEA

red.

Kolejna oryginalna kampania IKEA z okazji otwarcia trzydziestego sklepu we Francji.

Niektóre kampanie IKEA zapadły nam mocno w pamięć. Warto przypomnieć chociażby akcję zorganizowaną w Arizonie, mającą na celu pomoc bezpańskim zwierzakom w znalezieniu domu (pisaliśmy o tym TU).  Ciekawa kampania związana była z otwarciem (po długim remoncie) sklepu na warszawskim Targówku. W stolicy pojawiły się porośnięte trawą kanapy, billboardy z których zwisały rośliny a miasto przemierzał samochód z "zieloną" karoserią. Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam kolejną oryginalną akcję, zorganizowaną tym razem we Francji.

W sercu Clermont-Ferrand, miasta w środkowej Francji, w pobliżu gotyckiej katedry, stanęła wyjątkowa konstrukcja. To urządzone "w pionie" mieszkanie, to nic innego jak ścianka wspinaczkowa. Oprócz chwytów o różnym kształcie, znalazło się na niej również pełno mebli IKEA. Mamy więc sypialnię z dużym łóżkiem, salon a nawet pokój dziecka. Wszystko to w żywych soczystych kolorach, mocno kontrastujących z ciemną, kamienną elewacją katedry. Konstrukcja ma 9 metrów wysokości i 10 metrów szerokości.

Co ważne, każdy może spróbować "zdobyć" ściankę. Nad bezpieczeństwem wspinających się, czuwa specjalnie przeszkolona załoga. Jeśli ktoś poczuje się zmęczony morderczą wspinaczką, w każdej chwili może np. przysiąść na fotelu.

Oryginalna ścianka wspinaczkowa to element kampanii promującej otwarcie 30 sklepu IKEA we Francji. Została ona zorganizowana we współpracy z lokalną agencją reklamową Ubi Bene.

Jak Wam się podoba taka forma promocji

Skomentuj:

Ścianka wspinaczkowa z mebli IKEA