Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Miastem inspirowani

Agnieszka Urbanowska / aczemunie.com.pl

Seria toreb inspirowanych miastem

Patrz w górę. Właśnie takiego określenia można użyć przemierzając ulice Warszawy, ale też wielu innych miast. Patrz w górę, by ocenić tempo architektonicznych zmian, których na co dzień nawet nie dostrzegamy, pochłonięci własnymi sprawami, korkami, zgiełkiem.

Niemalże na każdym rogu powstają kolejne wieżowce, domy ze szkła i metali, rosną jak grzyby po deszczu, zmieniając charakter naszych miast. Wtapiają się w miejską, zastałą przestrzeń albo wręcz przeciwnie, dominują nad całością.

Zainspirowani tym dysonansem między starym i nowym, stworzyliśmy serię toreb. Punktem wyjścia projektu był kolor i jego nawiązanie do prosty brył nowoczesnych budynków. Użyliśmy metalicznych tkanin (Eko skór) o lekko chropowatej strukturze. Torby wyróżnia rozmiar, jak i graficzny haft wyeksponowany na wewnętrznej części, która równie dobrze może stanowić odrębny element, torbę samą w sobie.

Nasze torby skierowane są do tych wszystkich Kobiet, które lubią bawić się kolorem. Lubią ciekawe zestawienia, a ich elementem wspólnym jest prostota.

Skomentuj:

Miastem inspirowani