Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski katalog IKEA 2016. Sprawdzamy nowości i ceny

red.

Mamy nowy katalog IKEA 2016. Do Was trafi w poniedziałek. Zobaczcie, co w nim znajdziecie i za ile.

Za nami premiera nowego katalogu IKEA 2016. Już 24 sierpnia (w poniedziałek) rozpocznie się dystrybucja, a katalog trafi do milionów domów w całej Polsce. To bez wątpienia jedyne wnętrzarskie wydarzenie, które interesuje tak wielu naszych rodaków.

Wśród tegorocznych nowości znajdziemy m.in. kolekcję SINNERLIG pełną produktów z miękkiego, naturalnego korka oraz innych przyjemnych materiałów. W katalogu debiutuje też wiele kuchennych akcesoriów oraz mebli dla dorosłych i dzieci. Jest również kilka nowości AGD.

W Polsce katalog IKEA pojawi się 20 raz (w Szwecji ukazują się od 1951 roku) Hasło tegorocznej brzmi "Drobne rzeczy nadają życiu smak". Motywem przewodnim jest życie w kuchni i wokół niej.  Dominują tu tematy związane z jedzeniem - od własnych upraw, przez gotowanie, serwowanie i przechowywania.

Również i w tym roku katalog dostępny będzie w formie cyfrowej. Korzystając z aplikacji "Katalog IKEA", uzyskamy dostęp do interaktywnych treści. Skanując oznaczoną stronę katalogu, możemy oglądać wnętrza 360°, sprawdzając jak mogą zmieniać się pod kątem różnych aktywności. Dzięki aplikacji mamy też dostęp do 50 filmików oraz wielu porad i pomysłów na urządzanie domu. Funkcja "Umieść we wnętrzu" pozwala sprawdzić, jak jeden z 400 produktów (mebli i dodatków) będzie prezentował się w naszym domu. Nowością jest funkcja "Spacer po pokoju" pozwalająca na wirtualną przechadzkę po wnętrzach urządzonych produktami z katalogu IKEA.

Strony zawierające odniesienia do dodatkowych treści oznaczone są pomarańczowym symbolem. Szare ikonki wyjaśniają, jakie funkcjonalności znajdziemy na stronie.

Katalog IKEA 2016 ma 324 strony. Zostanie wydrukowany w nakładzie ponad 219 milionów egzemplarzy (kilkukrotnie więcej niż Biblia). Tegoroczna edycja będzie dostępna na 49 rynkach. W tym roku po raz pierwszy katalog w pełnej wersji będzie również dostępny w Korei Południowej i Maroku.

Skomentuj:

Polski katalog IKEA 2016. Sprawdzamy nowości i ceny