17 gadżetów dla tych, którzy mogą spędzić cały dzień w łóżku

red.

Lubisz wylegiwać się cały dzień? A może dopadło Cię przeziębienie, a lekarz zakazał ci wychodzenia z łóżka? Te gadżety zostały stworzone z myślą o Tobie.

gadżet, fotel do masażu
Ten gadżet zamieni łóżko w prawdziwe centrum dowodzenia. Jest tu miejsce na kubek kawy i ulubiony magazyn. W oparciu zamontowano lampkę i masażer.
Fot. brookstone.com

Czy znacie ludzi, którzy potrafią spędzić cały dzień w łóżku? Posypiając, oglądając filmy, jedząc i pracując? Łóżko jest dla nich prawdziwym "centrum dowodzenia".  Projektanci, z myślą o leniuchach tworzą coraz to nowe gadżety.

Poranek proponujemy rozpocząć od kawy z ekspresu zsynchronizowanego z budzikiem. Wolisz pospać dłużej? Zainwestuj w poduszkę z kapturem, która uchroni cię przed promieniami słonecznymi, bezlitośnie wdzierającymi się do sypialni.

Musisz popracować? Tutaj również z pomocą przychodzą gadżety. Podoba nam się oparcie z masażerem, które może zastąpić klasyczną konstrukcję z poduszek. Ma ono miejsce na kubek kawy oraz kieszeń na ulubiony magazyn. Dodatkowo w zagłówku umieszczona jest lampka.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście  gadżetów, stworzonych z myślą o tych, którzy cały dzień mogą spędzić w łóżku.W naszym zestawieniu znalazły się zarówno przedmioty zaprojektowane całkiem serio, jak i takie z przymrużeniem oka.

 

ZOBACZCIE GADŻETY>>

 

Skomentuj:

17 gadżetów dla tych, którzy mogą spędzić cały dzień w łóżku