Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Young Users by Vox - meble walczące z nudą

red.

Po pierwsze indywidualizm!

Kolekcja Young Users by Vox powstała we współpracy z użytkownikami. W zespole odpowiedzialnym za jej powstanie znaleźli się projektanci, brand managerowie, technologowie, psychologowie, specjaliści ds. komunikacji i sprzedawcy. W projektowaniu mebli wykorzystano badania psychologiczne, etnograficzne oraz badania potrzeb dzieci. Ostateczny kształt nadała projektantka Marta Kurpińska.

Powstała kolekcja, która podąża za wiekiem, modą, uwzględnia płeć i zainteresowania oraz zmieniający się tryb życia. Dzięki możliwości tworzenia własnych, zindywidualizowanych zestawów mebli, kolekcja Young Users by Vox daje każdemu możliwość dopasowania sprzętów do swoich potrzeb. Z mebli, jak z klocków można budować własną przestrzeń.

Wymienne, metalowe nakładki na fronty dostępne są w kilkunastu kolorach. Mogą mieć wybrane nadruki lub służyć do nauki i zabawy. Na frontach mebli może się znaleźć plan lekcji, tablica do nauki alfabetu, tarcza do gry w darta czy plansza do gry w warcaby. W kolekcji nie zabrakło także akcesoriów, które można dowolnie umieszczać na meblach: magnesów czy wieszaków.

Użytkownicy się zmieniają, dlatego kolekcja intensywnie się rozwija. Wprowadzono do niej Deco Magnesy, czyli nakładki na fronty mebli, które można samodzielnie zaprojektować. Wybieramy ulubiony motyw graficzny, zdjęcie bliskiej osoby, własnoręcznie wykonany rysunek lub jeden z projektów dostępnych w bazie. Dzięki specjalnej aplikacji wybrany przez nas wzór zostaje wykonany na Deco Magnesie, który można już umieścić na metalowym froncie wybranych modeli mebli Young Users by Vox. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość łatwej zmiany miejsca dekoracji bez uszkodzenia mebla, stabilność oraz trwałość nadruku.

Meble z kolekcji Young Users by Vox utrzymane są w czarno-białej kolorystyce, która w połączeniu z geometrycznymi kształtami brył tworzy nowoczesną, minimalistyczną przestrzeń. Metalowe nakładki na fronty dostępne są w różnych kolorach. Każdy użytkownik w różnym wieku będzie mógł więc dopasować meble do swoich potrzeb.

Kolekcja ta była już wielokrotnie nagradzana. Otrzymała nagrodę Złote Orły 2011 w kategorii "Wprowadzenie produktu na rynek", Top Design Award 2011 na Arena Design w Poznaniu, znalazła się w finale konkursu "Dobry Wzór". Prezentowana była na licznych wystawach m. in. na "Young Creative Poland: in Production" na Salone Intenazionale del Mobile w Mediolanie czy "Designed in Poland w Barcelonie".

Skomentuj:

Young Users by Vox - meble walczące z nudą