Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia w jednym meblu. Idealna do małego mieszkania

red.

Kuchnia w szafce.

Aby urządzić funkcjonalną kuchnię w małym mieszkaniu, trzeba się naprawdę nieźle nagimnastykować. Jak pomieścić niezbędne sprzęty? Gdzie znaleźć miejsce na piekarnik? Czy koniecznie musimy zrezygnować ze zmywarki? Na ciekawy pomysł wpadła Ana Arana z Hiszpanii, świeżo upieczona absolwentka Istituto Europeo de Design. Zaprojektowała "Gali" - zaskakująco małą, w pełni wyposażoną kuchnię. Rozmiarami przypomina ona... szafkę.

Nie wszyscy korzystamy z kuchni w ten sam sposób. Dla wielu osób kuchnia jest tylko miejscem szybkiego i efektywnego przygotowywania posiłków. Nie musi zajmować dużo miejsca

- mówi Ana Arana.

W tym kompaktowym meblu znalazło się miejsce na zlew, lodówkę i płytę indukcyjną. Jest tu też blat roboczy i rozkładany stolik, przy którym wygodnie mogą zjeść śniadanie nawet dwie osoby. Projektantka nie zapomniała również o miejscu do przechowywania naczyń. "Gail" kryje w sobie kilka głębokich i kilka płytkich szuflad. Projektantce należy się również duży plus za dobór kolorystyki!

Jak Wam się podoba ten pomysł? Na razie powstał tylko prototyp, ale kto wiem, może wkrótce rozpocznie się seryjna produkcja. Tymczasem, wszystkim zainteresowanym tego typu rozwiązaniem, polecamy znalezienie zdolnego stolarza, hydraulika i elektryka.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnia w jednym meblu. Idealna do małego mieszkania