Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowatorskie AGD - okap kuchenny jak awangardowa lampa

mat. prasowe

Nowy wyciąg kuchenny Maris marki Franke to matowy, czarny sześcian, zawieszony na czterech dyskretnych linkach pod sufitem. Z pewnej odległości jego minimalistyczna forma wydaje się unosić w powietrzu. Dodatkowo pełni funkcję oświetleniową dzięki umieszczonym na dłuższych bokach listwom LED, co nadaje mu charakter awangardowej lampy.

Okap wyspowy Maris Suspended
Okap wyspowy Maris Suspended
Franke

Połączenie pięknej formy z funkcjonalnością

W wysokiej klasy urządzeniach kuchennych panuje równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Pozwala na to rozwój technologii. Dlatego nowy okap Maris łączy w sobie wysoką wydajność z cichą pracą, którą można sterować za pomocą panelu dotykowego lub pilotem. W efekcie, nawet najbardziej intensywne zapachy, tłuste opary czy dym skutecznie znikają wewnątrz urządzenia, by nie zakłócać atmosfery rodzinnych obiadów czy kolacji w gronie przyjaciół.

Funkcjonalność nowego okapu polega nie tylko na efektywnym działaniu i wygodzie korzystania z urządzenia. Ważne jest również łatwe utrzymanie go w nieskazitelnej czystości. Optymalne wykorzystanie kubatury pomieszczenia również odgrywa istotną rolę. Okap Franke Maris, łącząc w sobie funkcję okapu i źródła światła, pozwala zminimalizować liczbę widocznych elementów wyposażenia – zgodnie z obowiązującymi trendami w projektowaniu wnętrz. Model o szerokości 80 cm harmonijnie współgra z płytą grzejną o szerokości od 75 do 90 cm, idealnie pasując do większości kuchni.

Maris to nie tylko okap, ale i symbol, jak współczesne wzornictwo spotyka się z funkcjonalnością. Tu technologia służy nie tylko celom użytkowym, ale kształtuje formę okapu, dzięki czemu jest on elementem dekoracyjnym kuchni.

komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR&Event Manager Franke.
Okap wyspowy Maris Suspended
Okap wyspowy Maris Suspended
Franke
    Więcej o:

Skomentuj:

Nowatorskie AGD - okap kuchenny jak awangardowa lampa