Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Garderoby z polskich sklepów

Monika Grabowska

Zobacz ofertę firm oferujących garderoby na polskim rynku.

Komandor

Firma Komandor stwarza możliwość zaprojektowania swojej szafy na stronie internetowej. Dzięki temu możemy orientacyjnie wycenić jej koszt. Można skorzystać z darmowej porady projektanta, który odwiedza klientów w domu, projektując garderobę na miejscu i dokładnie ją wyceniając.

Komandor ma spory wybór drzwi, w ofercie jest kilkanaście kolorów płyty laminowanej oraz wypełnienia specjalne np. rattanowe, lustra, szyba mleczna.

Same drzwi z wypełnieniami z płyty laminowanej (2 sztuki), do wnęki o wymiarach 90 x 250 centymetrów z profilem stalowym kosztują 693 zł (netto). Drzwi o takich samych wymiarach, ale z profilem aluminiowym i innymi profilami drzwi  kosztują 1470 -1750 złotych.

Garderobę można zakupić na raty, w przypadku zamówienia gotówkowego klient płaci do 49 % zaliczki.

www.komandor.pl

Elfa

Firma Elfa proponuje ciekawe i funkcjonalne sposoby przechowywania rzeczy w garderobie. Klient może indywidualnie stworzyć wnętrze szafy czy garderoby, w zależności od swoich potrzeb. Są osoby posiadające duże ilości butów, inne osoby wszystkie ubrania lubią mieć powieszone, niektórzy nie potrzebują drążków na długie płaszcze czy sukienki- dlatego warto wybierać rozwiązania dopasowujące się do naszych potrzeb.

Firma oferuje jedynie wyposażenie garderoby: półki, drążki, kosze, wieszaki itp. W swojej ofercie nie ma drzwi.

www.elfa.com

Senator

Firma Senator od 1997 roku oferuje systemy zabudowy. Do wyboru są stalowe i aluminiowe systemy drzwi przesuwanych. Do wyboru jest duży wybór płyt laminowanych. Klient może zdecydować się też na płytę fornirowaną i rattan w wielu kolorach.

Wizyta projektanta w domu kosztuje 20 złotych ( projekt). Kolejne 20 złotych płacimy za dojazd. Jeżeli podpiszemy umowę z firmą, kwota zostanie zwrócona.

senator.pl

Raumplus

Raumplus, niemiecka firma, oferuje systemy drzwi przesuwanych oraz wyposażenie szaf i garderób, takie jak półki, korpusy szafek, wieszaki, drążki, kosze. Drzwi mogą mieć szerokość nawet 3 metrów i ciężar 180 kilogramów. Żadna inna firma nie oferuje takiej rozpiętość i wagi. Wybór wypełnienia drzwi jest bardzo bogaty i daje możliwość ciekawej aranżacji wnętrza.

www. raumplus.com.pl

Indeco

Indeco ma w ofercie szafy z drzwiami przesuwanymi, uchylanymi, ściętymi, składanymi, podwieszanymi, przejściowymi. Dostępne jest wypełnienie drzwi z płyty laminowanej, szkła, lacobelu, lacomatu, lustra, mat dekoracyjnych z tworzyw sztucznych, również skóropodobnych, mat rattanowych, bambusowych, płyt wyklejanych tapetą i malowanych.

www. indeco.pl

Estima

Stidio Estima bardziej jest znane z projektów mebli kuchennych niż z garderób. Meble są tworzone na bazie włoskich produktów.

www. estima.pl

Na polskim rynku meblarskim jest sporo firm, zakładów stolarskich projektujących i realizujących indywidualne projekty mebli. Kiedy myślimy o zakupie garderoby lub szafy na wymiar, sprawdźmy ofertę lokalnych, często niewielkich firm.

Zobacz również:

Przedpokój wizytówką domu

Skomentuj:

Garderoby z polskich sklepów