Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tom Tailor do wnętrz

red.

Kolekcja, w której widać silną inspirację modą.

Marka Tom Tailor znana głownie jako producent modnych ubrań wprowadza na rynek akcesoria wnętrzarskie.

Dwie kolekcje Home i Bed & Bath to akcesoria i dodatki tekstylne do pokoju dziennego, kuchni, łazienki i sypialni. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości czystej bawełny.

W kolekcjach znajdziemy  ręczniki frotte - kąpielowe, do rąk i pod prysznic , prześcieradła z satyny oraz z motywami graficznymi ("Moto", " Vintage") , komplety eleganckich pościeli oraz szlafroki, a także  stylowe poduszki, zasłony w wariantach półprzezroczystych i przezroczystych (w kolorach niebieskim, jasnoniebieskim, fioletowym, szarym), siedziska, miękkie pledy, eleganckie narzuty,  obrusy, zestawy podkładek i bieżniki.

Niestety rzeczy z kolekcji nie są  jeszcze dostępne w salonach w Polsce, zakupić je jednak można za pośrednictwem butików online i klubów zakupowych, w krótkich, limitowanych seriach.

Prezentowane produkty dostępne w www.limango.pl

stylowe poduszki, zasłony w wariantach półprzezroczystych. i przezroczystych (w kolorach niebieskim, jasnoniebieskim, fioletowym, szarym), siedziska, miękkie pledy, eleganckie narzuty, a także: obrusy, zestawy podkładek i bieżniki.

Skomentuj:

Tom Tailor do wnętrz