Tom Tailor do wnętrz

red.

Kolekcja, w której widać silną inspirację modą.

Kolekcja wnętrzarska Tom Tailor
Kolekcja akcesoriów wnętrzarskich Tom Tailor
mat. prasowe

Marka Tom Tailor znana głownie jako producent modnych ubrań wprowadza na rynek akcesoria wnętrzarskie.

Dwie kolekcje Home i Bed & Bath to akcesoria i dodatki tekstylne do pokoju dziennego, kuchni, łazienki i sypialni. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości czystej bawełny.

W kolekcjach znajdziemy  ręczniki frotte - kąpielowe, do rąk i pod prysznic , prześcieradła z satyny oraz z motywami graficznymi ("Moto", "Vintage") , komplety eleganckich pościeli oraz szlafroki, a także  stylowe poduszki, zasłony w wariantach półprzezroczystych i przezroczystych (w kolorach niebieskim, jasnoniebieskim, fioletowym, szarym), siedziska, miękkie pledy, eleganckie narzuty,  obrusy, zestawy podkładek i bieżniki.

Kolekcja wnętrzarska Tom Tailor

Niestety rzeczy z kolekcji nie są  jeszcze dostępne w salonach w Polsce, zakupić je jednak można za pośrednictwem butików online i klubów zakupowych, w krótkich, limitowanych seriach.

Prezentowane produkty dostępne w www.limango.pl

 

zdjęcia >>>

 

 

stylowe poduszki, zasłony w wariantach półprzezroczystych. i przezroczystych (w kolorach niebieskim, jasnoniebieskim, fioletowym, szarym), siedziska, miękkie pledy, eleganckie narzuty, a także: obrusy, zestawy podkładek i bieżniki.

Skomentuj:

Tom Tailor do wnętrz