Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ekologiczna deska

red.

Deska R100 w wersji Angle firmy Epicurean stanowi najbardziej ekologiczną linię produktów.

Papier użyty jako podstawowy i jedyny materiał w tej desce, pochodzi w 100% z recyklingu. Pomimo, że deskę wykonano z papieru, jest ona bardzo twarda, a przy tym nie tępi noży. Nie posiada porów, dzięki czemu nie zatrzymuje zapachów oraz bakterii. Utrzymanie deski w czystości ułatwia dodatkowo możliwość mycia deski w zmywarce.

Deski i narzędzia kuchenne firmy Epicurean to prawdziwa gratka dla fanów stylu eko. Epicurean tworzy swoje produkty z trzech podstawowych materiałów:

- papieru pochodzącego w 100% z recyklingu,

- plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu oraz

- kartonu grubofalistego z recyklingu (50%) z dodatkiem drewna pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanych lasów (50%; dotyczy desek w kolorze orzechowym).

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty potwierdzające pochodzenie ich surowców, takie jak np. Forest Stewardship Council (FSC), National Sanitary Foundation (NSF) oraz Polskiej Inspekcji Sanitarnej (PIS). Deski Epicurean są przyjazne dla noży - delikatnie uginają się pod ich naporem. Wszystkie materiały, z których zrobiono deski, wytrzymują temperaturę 176°C. Deski Epicurean jako jedyne nie wykonane z plastiku, można zmywać w zmywarce. Każdy produkt Epicurean jest produkowany w USA.

Wymiary:

mała: 20,32 x 15,24 cm,
średnia: 27,94 x 22,86 cm,
duża: 35,56 x 27,94 cm,
bardzo duża: 43,18 x 33,02 cm,
grubość: 0.64 cm

Cena: od 58 zł

Skomentuj:

Ekologiczna deska