Diament meblarstwa 2012

red.

Rusza szósta edycja konkursu "Diament Meblarstwa" organizowanego przez meble.pl sp. z o.o. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o.

Diamenty Meblarstwa 2012
Diamenty Meblarstwa 2012
Diamenty Meblarstwa

Produkty do konkursu można zgłaszać do końca października br.

 

Konkurs adresowany jest do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski. Nagrody w konkursie "Diament Meblarstwa" są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

 

Przygotowano 25 kategorii produktowych, a w tych, które obejmują meble gotowe, istnieje podział na klasę standard oraz klasę premium. W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda "Diament meblarstwa". Oprócz "Diamentów meblarstwa" przyznane zostaną ponadto "Diament design" oraz "Diament internautów".

 

W głosowaniu na "Diament meblarstwa" oraz "Diament design" weźmie udział kapituła, w której skład wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz oraz naukowcy. Jury dokona wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach oraz klasach biorąc po uwagę m.in. wzornictwo, oryginalność i prezencję mebla. "Diament internautów" zostanie wyłoniony na podstawie najwyższej liczby głosów przyznanych danemu produktowi przez internautów. Wręczenie nagród odbędzie się w styczniu 2012 roku na uroczystej gali zorganizowanej przez organizatora konkursu, natomiast do końca bieżącego roku zostanie wydany okolicznościowy katalog promujący wszystkie zgłoszone i biorące udział w głosowaniu produkty.

 

Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej

www.diamentmeblarstwa.pl

Skomentuj:

Diament meblarstwa 2012