Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi sztuki użytkowej w Warszawie

red.

18-19 listopada w warszawskim Centrum Cybernetyki 2.2.2. odbędzie się pierwsza odsłona Salonu Artystów Rzemiosła.

Projekt Salon Artystów Rzemiosła organizowany jest przez stołeczny ratusz. Umożliwia odkrywanie świata mistrzów rzemiosła i zaglądanie do warsztatów. Uczy także doceniać perfekcyjne wykonanie np. garnituru szytego na miarę, ręcznie robionych butów, nowoczesnego szkła oraz mebli. A to wszystko doskonałe jakościowo i ciekawie zaprojektowane.

Pierwszą odsłoną Salonu Artystów Rzemiosła będą targi sztuki użytkowej. Zaprezentowane zostanie na nich nowe oblicze rzemieślników artystów, łączące artystyczną kreatywność z przedsiębiorczością. Będzie można przyjrzeć się m.in. krawiectwu i szewstwu miarowemu, kaletnictwu i stolarstwu artystycznemu oraz złotnictwu i ceramice artystycznej.

W piątek i sobotę (18 - 19 listopada) w Centrum Cybernetyki 2.2.2. w Warszawie będzie można obejrzeć i kupić wyroby rzemiosła artystycznego, nawiązać kontakty z rzemieślnikami i młodymi projektantami. W trakcie imprezy ogłoszony zostanie konkurs realizowany wraz z  warszawską Akademią Sztuk Pięknych, na produkt powstały dzięki współpracy rzemieślnika z projektantem.

Targi sztuki użytkowej odbędą się w Centrum Cybernetyki 2.2.2. (ul. Cybernetyki 2, budynek 2, 2 piętro)

18 listopada godz: 12.00 - 19.00
19 listopada godz: 10.00 - 16.00

Skomentuj:

Targi sztuki użytkowej w Warszawie