Nowy, flagowy salon Comforty w Warszawie

red.

Burakowska 4 - wyjątkowa przestrzeń dla miłośników designu.

Comforty, salon Comforty, meble
Flagowy salon Comforty przy ulicy Burakowskiej 4 w Warszawie
mat. prasowe

Nowy salon Comforty znajduje się w samym sercu tętniącej życiem Warszawy, na styku trzech dzielnic Żoliborza, Woli i Śródmieścia. To tu, przy ulicy Burakowskiej od lat mieszczą się sklepy z designem i inne ekskluzywne usługi. Teraz przyszedł czas na Comforty.

Zachowując unikalny, postindustrialny charakter miejsca, Comforty wykreowało wyjątkową przestrzeń prezentacji kolekcji i twórczej pracy dla miłośników designu. W bogatej kolekcji mebli, tkanin obiciowych i lamp, klienci indywidualni, projektanci i architekci odnajdą odpowiedzi na najbardziej indywidualne potrzeby

Salon na Burakowskiej to prawie 350 m2 ekspozycji. Prezentowane są tu znane produkty Comforty autorstwa Tomka Rygalika, Tomasza Agustyniaka, Philippe Nigro, Lucidi Perve Studio i Anderssen&Voll Studio, w zupełnie nowej odsłonie kolorystycznej. Zobaczyć można także tegoroczne nowości - sofy, fotele i krzesła, które miały swoją premierę podczas targów Salone Internationale del Mobile w Mediolanie.

Comforty, salon Comforty, meblemat. prasowe

W nowym salonie dostępna jest także szeroka paleta tkanin obiciowych duńskiej marki KVADRAT, która wybrała Comforty jako oficjalnego partnera w Polsce.

Meble tapicerowane, drewniane oraz lampy Comforty, dopełnia kolekcja ekskluzywnych dywanów Toulemonde Bochart, a także akcesoria, dodatki i świece zapachowe marek Baobab, Costes, Kelly Hoppen i Millefiori. Na Burakowskiej 4 można także kupić lampy słynących z dobrego wzornictwa marek: Contardi, Diesel - Foscarini, Lightyears, Ralph Lauren Home i Viabizzuno.

Dla podniesienia komfortu pracy projektantów, na miejscu czeka wykwalifikowany zespół doświadczonych sprzedawców, wygodne miejsce do pracy nad specyfikacjami, doborem kolorystyki wykończeń oraz tkanin.

ZOBACZCIE nowy salon Comforty>>

Skomentuj:

Nowy, flagowy salon Comforty w Warszawie