UnPolished - young desing from Poland

Marta Lubaszewska

W dniu 10 września 2009 r. w prestiżowym Domu Aukcyjnym Pierre Berge & associes w Brukseli zostanie otwarta wystawa UNPOLISHED - young design from Poland.

Będzie to największa od lat, kompleksowa prezentacja polskiego współczesnego designu za granicą. Młodzi, polscy projektanci pokażą swoje najciekawsze, nowe prace na liczącym się w Europie forum jakim jest DESIGN SEPTEMBER w Brukseli i tym samym dołączą do międzynarodowego grona uznanych twórców.

Wystawa zorganizowana staraniem Instytutu Polskiego w Brukseli i Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli odbywa się w ramach festiwalu DESIGN SEPTEMBER - jednego z najważniejszych europejskich prze-glądów designu, grafiki użytkowej, architektury, wzornictwa przemysłowego i sztuki użytkowej.  

Wystawa "UNPOLISHED - young design from Poland" prezentuje dokonania 16 polskich projek-tantów i grup projektowych. Większość z nich należy do pokolenia trzydziestolatków. 

Na wystawie zobaczymy prace: Aze Design, Agnieszki Bar, Betonu, Dbwt, Gogo, Bogdana Kosaka, Kosmos Project, Agnieszki Lasoty, Malafor, Kariny Marusińskiej, Moomoo Architects, Bartosza Muchy, Puff -Buff Design, Joanny Rusin i Agnieszki Czop, Magdaleny Trzcionki, Oskara Zięty.

Wystawa odbywa się w Domu Aukcyjnym Pierre Bergé & associés, Bruksela, Belgia
W dniach 11 września - 2 października 2009 w ramach festiwalu Design September

Skomentuj:

UnPolished - young desing from Poland