Przegląd Portfolio 2010

red.

4. Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi - LDZIGN 2010 po raz pierwszy w Polsce oferuje taką możliwość w dziedzinie wzornictwa.

design, festiwale, projektanci
Przegląd portfolio 2010

Jeszcze do 20 września można nadsyłać swoje zgłoszenia.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, absolwentów szkół artystycznych oraz projektantów, którzy debiut mają już za sobą.

Poddanie portfolio merytorycznej ocenie recenzentów stwarza szansę weryfikacji zaprezentowanych pomysłów i może zaowocować m.in.: wdrożeniem pomysłu do produkcji, propozycją wystawy bądź publikacją.

 

REJESTRACJA

 

Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, CV oraz swoje portfolio (jak je przygotować - tutaj) o wielkości do 3 MB na adres  e-mail portfolio@lodzdesign.com do 20 września 2010.

Prace można też nadsyłać na płycie DVD/CD na adres Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, z dopiskiem Przegląd Portfolio.

 

Najpóźniej do 1 października na stronie Łódź Design  zostanie ogłoszona  lista osób zakwalifikowanych do przeglądu.

 

ORGANIZACJA PORTFOLIO

 

Każda z osób uczestniczących w przeglądzie spotka się z 5 wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji z recenzentem to 30 minut. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, których działalność jest zbieżna z waszymi zainteresowaniami i potrzebami. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się on-line i decyduje kolejność zgłoszeń.  Przegląd odbywa się w godzinach 10:00-17:00. W tym czasie zaplanowana jest półgodzinna przerwa.?

 

Więcej informacji na stronie lodzdesign.com/2010/