Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oryginalne mieszkanie w Gdańsku

Redakcja

Cegły i oryginalne meble przypominające plastry miodu.

eleganckie mieszkanie, stylowe mieszkanie, mieszkanie w stylu Loft
W tym 120-metrowym metrowym mieszkaniu w Gdańsku, zaprojektowanym przez projektantów z Restudio Architektury, zwraca uwagę regał przypominający plaster miodu.
fot. restudio.com.pl

Mieszkanie, które dziś wam pokazujemy ma powierzchnię 120,2 m2. Projekt wystroju i aranżacji wnętrz to działo architektów z pracowni Restudio Architektury - Alicji i Macieja Jacaszek.

Klimatyczne mieszkanie znajduje się w kamienicy w Gdańsku - Wrzeszczu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego kościoła. Czerwona cegła, z której wzniesiono świątynię stanowiła główną inspirację w podjęciu decyzji o odsłonięciu ceglanych murów mieszkania. Duże okna, z widokiem na kościół zdeterminowały charakter wnętrza.

Wnętrze wyposażono w meble autorstwa grupy Divadlo, które umożliwiają elastyczne kształtowanie przestrzeni. "Plastry miodu" można dowolnie komponować, dostosowując formy do proporcji wnętrza.

Architekci postawili duży nacisk na indywidualnie zaprojektowane detale, tj. cokoły czy oryginalne włączniki oraz na intrygujące zestawienia kolorów i faktów.

Powstała prosta, ale bardzo oryginalna i przyjazna przestrzeń. Jak Wam się podoba?

    Więcej o:

Skomentuj:

Oryginalne mieszkanie w Gdańsku