Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Twórcze Twórczywo

red.

Nowa marka oferująca niestandardowe dekoracje i akcesoria do wnętrz.

Niepowtarzalne wzory i wysoka jakość cechują produkty z oferty Twórczywa. Specjalnie dla firmy, młodzi, polscy ilustratorzy tworzą oryginalne projekty. W Twórczywie można kupić m. in. ceramiczne i filcowe podstawki, kafelki na ścianę, poduszki, tapety, naklejki ścienne czy okleiny na meble.

Twórczywo kieruje swoją ofertę do ludzi, którzy nie chcą mieszkać w banalnych przestrzeniach.  Propozycje firmy z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którym zależy na oryginalnej i w pełni spersonalizowanej aranżacji własnego mieszkania w zależności od osobistych upodobań i oczekiwań.

Oferta sklepu cały czas powiększa się o nowe wzory i produkty. Michalina Zakrocka, pomysłodawczyni i założycielka firmy zapewnia, że wzory zawsze były, są i będą najważniejsze. Jeżeli komuś spodoba się zabawny Mops na poduszce, Twórczywo wykona go także na filcowej podkładce, ceramicznej podstawce lub w formie naklejki ściennej.

Bardzo ważna dla Twórczywa jest również kwestia jakośći oferowanych produktów. Firma udowadnia, że to co nieszablonowe i niskonakładowe nie musi być nietrwałe, niefunkcjonalne czy tandetne. Twórczywo poświęca bardzo dużo czasu na dopracowanie technologii, aby wykonane produkty były najwyższej jakości.

Więcej informacji na stronie internetowej www.tworczywo.pl

Skomentuj:

Twórcze Twórczywo