Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Brücke 49 - pensjonat w designerskim wydaniu

Wiktoria Głodowska

Nowe miejsce dla współczesnego podróżnika

Brücke 49 mieści się w małym, górskim miasteczku Vals w Szwajcarii, słynącym z łaźni termalnych. To połączenie luksusowego, butikowego hotelu z tradycyjnym "bed & breakfast". Na odwiedzających czekają ciepłe, dobrze zaprojektowane wnętrza, domowa kuchnia, przyjazna atmosfera i widok ośnieżonych szczytów Alp.

W wybudowanym w 1902 roku domu są tylko 4 pokoje dla maksymalnie 10 osób. Każdy pokój posiada własną historię i osobowość. Wnętrza to mieszanka stylów. Jest tu dużo "starych" elementów - drewnianych podłóg, krzeseł, porcelanowych naczyń, połączonych z nowoczesnymi meblami od projektantów.

"Nie mamy gości - mamy przyjaciół" mówią właściciele. Chcieli, aby zatrzymujący się u nich ludzie poczuli, że są w miłym, przyjaznym, ciepłym miejscu. We własnym domu z dala od miejsca zamieszkania. W jasnej, przestronnej kuchni można gotować razem z przyjaciółmi korzystając ze składników dostarczanych przez lokalnych rolników. Można czytać książki i międzynarodową prasę, wypić piwo w ogródku lub zrobić grilla ciesząc się słońcem i alpejskimi widokami.

Właścicielami Brücke 49 są Ruth Kramer i Thomas Schacht. Szwajcarsko-duńska para po 25 latach pracy na stanowiskach projektantów i programistów w dużych firmach w Danii, postanowiła spełnić swoje marzenia i "drugą połowę życia" spędzić w Vals w Alpach. Ruth i Tomas odbyli wiele podróży po świecie doradzając dużym spółkom jak budować  markę. Swoją wiedzę postanowili wykorzystać aby stworzyć wyjątkowe miejsce dla współczesnego podróżnika.

Zobacz też:

Crayon Hotel czyli patchwork w hotelu>>

Styl skandynawski>>

Hotel na drzewach>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Brücke 49 - pensjonat w designerskim wydaniu