Art of Home - nowe miejsce w Warszawie

red.

Lokal Art of Home to nowe miejsce na dizajnerskiej mapie Warszawy.

Pracownia i sklep Art of Home
Pracownia i sklep Art of Home
mat. prasowe

Pracownia istnieje już od kilku lat, ale dopiero ostatnio udało jej się stworzyć własną przestrzeń. Lokal jest jednocześnie biurem projektowym (na antresoli) i sklepem (na parterze). Można tu przyjść na kawę po poradę architektoniczną, ale też na zakupy - w ofercie meble autorstwa młodej projektantki i właścicielki biura Agnieszki Żyły, jak również meble i akcesoria do wnętrz znanych marek.

Przestrzeń ma loftowy charakter - od ulicy dzieli ją duża przeszklona witryna, na podłodze znajduje się betonowa wylewka zalana żywicą epoksydową, na ścianach jest widoczna instalacja elektryczna z kolorowych kabli. Wnętrze optycznie ociepla drewniana antresola i żeliwne ażurowe kręcone schody.

Pracownia i sklep Art of Homemat. prasowe

Lokal znajduje się w  budynku 19 Dzielnicy na warszawskiej Woli, który otrzymał miano "Najlepszego Budynku XXI wieku w Polsce" w konkursie organizowanym przez magazyn Architektura Murator. M.in. dlatego pracownia stara się promować dobry dizajn, również przez organizowanie tu imprez temu poświęconych. Przestrzeń można również wynająć pod eventy.

Zajrzyjcie tu: http://agnieszka-zyla-design.blogspot.com/

ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Art of Home - nowe miejsce w Warszawie