Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

KLM zamienia samolot w przytulne mieszkanie

red.

Darmowy nocleg w samolocie zamienionym w wygodny apartament? Czemu nie!

Hotele przy lotniskach to standard na całym świecie. Jak grzyby po deszczu, w sąsiedztwie terminali lotniczych powstają hotele wielkich, międzynarodowych sieci. Na terenie największego lotniska Holandii - Amsterdam-Schiphol, już wkrótce szczęśliwcy spędzą noc w hotelu innym niż wszystkie!

Recykling samolotów. Jak wykorzystać stare maszyny?

Holenderskie linie lotnicze KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij, czyli Królewskie Towarzystwo Lotnicze) we współpracy z Airbnb (podróżniczym serwisem, w którym można zarezerwować noclegi w praktycznie każdym zakątku świata) zaproponowały swoim użytkownikom ciekawy konkurs. Do wygrania jest darmowy nocleg w samolocie MD-11, przerobionym na wygodne mieszkanie. Wystarczy tylko wejść na stronę airbnb.nl, wybrać datę (28,29 lub 30 listopada) i w maksymalnie 100 słowach uzasadnić, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać. Organizator opłaca nocleg dla 4 osób oraz przelot w obie strony.

Samolot, w którym spędzą noc zwycięzcy, wykonał 3765 lotów po całym świecie. Goście będą mieć do dyspozycji 366 m kw. "Apartament: ma 116 okien. Zaaranżowano w nim duży salon, sypialnie z dwuosobowym łóżkiem, pokój dla dzieci (z bawialnią i dwoma łóżkami). Oprócz tego znajdują się tu dwie kuchnie i osiem łazienek. Zadbano tu o takie udogodnienia, jak bezprzewodowy dostęp do Internetu, bogato wyposażona biblioteka, konsola do gier, toster,  ekspres do kawy, zestaw kina domowego z filmami o "samolotowej" tematyce (Top Gun, Samoloty Disneya, Węże w samolocie i Aviator) itd.

Za przesuwanymi drzwiami zaaranżowano miejsce, gdzie można wygodnie rozsiąść się na kanapie i obserwować startujące i lądujące samoloty.

Skomentuj:

KLM zamienia samolot w przytulne mieszkanie