Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pastelowe M4

red.

Zobaczcie jak zmieniło się mieszkanie na warszawskim Mokotowie.

Ciasne, ciemne wnętrza, niepraktyczny układ mieszkania i dwa spojrzenia na nowy projekt, które musiały skonfrontować ze sobą projektantki ze studia Qbik Design.

Próbowałyśmy połączyć zamiłowanie do klasyki - Pani domu i ekstrawaganckie pomysły Pana domu.

Pan domu podsunął pomysł, by do jasnej kuchni włączyć wyrazisty, turkusowy blat. Detal świetnie zagrał z białymi, prostymi meblami kuchennymi z IKEA oraz miętowymi płytkami. W kuchni zdecydowano się też na modną tablicę oraz AGD w delikatnym, stalowym kolorze. Przed remontem kuchnia nie zostawiała zbyt wiele miejsca dla domowników. Projektantki zdecydowały się więc stworzyć nowe, przestronne wnętrze i kuchnię ulokować w otwartym salonie.

Zmieniono również funkcję pozostałych pomieszczeń. Dawna kuchnia stała się sypialnią, a w  sypialni urządzono pokój dziecięcy. O poprzednim wyglądzie mieszkania przypomina podłoga, którą wycyklinowano. Drugą szansę dostały też krzesła, które znajdują się w salonie - wymalowano je na biało i dodano nową, kolorową tapicerkę.

Nowa sypialnia ze względu na niewielki metraż została utrzymana w jasnej kolorystyce - jasna szara tapeta, delikatnie szare ściany, biała komoda oraz błękitny zagłówek powiększają optycznie wnętrze. W pokoju najmłodszej lokatorki dzieje się najwięcej. Wzorzysty dywan oraz niebieskie akcenty, piętrowe łóżko z aneksem na zabawki sprawiają, że nie można się tam nudzić.

Skomentuj:

Pastelowe M4