Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulne mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

red.

Mieszkanie w skandynawskim stylu, zaprojektowane z myślą o rodzinie z małym dzieckiem.

Jeśli lubicie styl skandynawski, z pewnością przypadnie Wam do gustu to mieszkanie! Jednak zanim do niego zajrzymy, warto poznać okolicę w której się znajduje. Gustavsberg to niewielka miejscowość oddalona zaledwie 22 kilometry od centrum Sztokholmu, która zaczęła się rozwijać się wokół wybudowanej w 1825 fabryki porcelany. Zastanawiacie się pewnie po co podajemy Wam te wszystkie informacje. Otóż architekci ze szwedzkiego studia Moodstudio  w swoim projekcie, interesująco nawiązali do historii okolicy.

Mieszkanie zaprojektowane zostało dla rodziny z małym dzieckiem. Składa się z dużego salonu, kuchni z jadalnią, sypialni oraz pokoju najmłodszego domownika. Wnętrze utrzymane jest w ciepłej, spokojnej kolorystyce - beże i szarości przełamane są akcesoriami w mocnych barwach. Jedną ze ścian salonu zdobi tapeta w gęste, kwiatowe kwiaty, która znakomicie ożywia pomieszczenie.

Kuchnia połączona jest z jadalnią. Tutaj również znajdziemy tapetę, jednak tym razem w spokojniejsze, geometryczne wzory. Projektanci z Moodstudio ozdobili jedną ze ścian pięknymi talerzami z wzorami zaprojektowanymi przez Stiga Lindberga, a produkowanymi właśnie w fabryce porcelany w Gustavsbergu.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Przyznajemy, że nas urzekło!

Skomentuj:

Przytulne mieszkanie dla rodziny z dzieckiem