Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie ze skosami

red.

Mieszkanie na poddaszu z dużym tarasem

Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji nieruchomości Wrede, zaglądamy dziś do ciekawego mieszkania w Sztokholmie. Znajduje się ono na poddaszu pięciopiętrowej kamienicy, wybudowanej w 1882 roku. Mieszkanie, w którym jest pełno skosów, ma 70 m kw. Jego ogromnym atutem jest taras o powierzchni 17 m kw. Roztacza się z niego magiczny widok na dachy miasta.

Jest tu duży przedpokój, podłużny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i dwie garderoby. Wnętrze jest mieszanką nowoczesnego i rustykalnego stylu. Podłogi z ciemnego drewna kontrastują z bielą ścian. W salonie stanął duży, miękki narożnik. Siedząc na nim można oglądać telewizję lub obserwować płonący w kominku ogień. Sypialnia jest jasna, przytulna i bardzo prosto urządzona. Ściany pomalowano tu na beżowo, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się cieplejsze.

Warto zwrócić też uwagę na taras. Stanął tu stół z surowego betonu, z którym skontrastowano delikatne metalowe meble ogrodowe. Powstał przyjemny kącik, idealny na letnie wieczory!

Skomentuj:

Mieszkanie ze skosami