Stylowe małe mieszkanie

red.

Jak sprawić by małe mieszkanie było stylowe i funkcjonalne?

małe mieszkanie, stylowe małe mieszkanie, jak urządzić małe mieszkanie
Stylowe małe mieszkanie - salon.
int2architecture.ru

Skandynawski styl występuje w wielu odmianach. To nie tylko wszechogarniająca biel, ale i przemyślane łączenie wzorów i kolorów. Mieszkania urządzone w stylu skandynawskim mogą być zarówno nowoczesne, jak i utrzymane w bardziej rustykalnym klimacie.  Pokazujemy Wam dziś ciekawy projekt nowoczesnego mieszkania w Moskwie, w którym łatwo można znaleźć wiele skandynawskich inspiracji.

Projekt mieszkania, o powierzchni 40 m kw. powstał w rosyjskiej pracowni Int2 Architecture na zamówienie pary młodych ludzi. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z otwartą kuchnią, niewielkiego przedpokoju, łazienki z wanną oraz zabudowanego balkonu.

Duży pokój wyraźnie podzielono na kilka części. Jest tu "salon" z dużą, szarą kanapą, stylowym fotelem i stolikiem kawowym.  Zaaranżowano tu także część jadalną z niewielkim okrągłym stołem. Kuchnię ulokowano wzdłuż jednej ze ścian. Między szafkami na ścianach ułożono płytki w graficzne wzory.

Sypialnię z dwuosobowym łóżkiem, oraz kącik do pracy (z dużym biurkiem i dwoma krzesłami) umieszczono na podwyższeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się oddzielić sypialnię od reszty mieszkania, a jednocześnie powstało dodatkowe miejsce do przechowywania. Warto zwrócić uwagę na szufladę ukrytą pod podłogą.

Projektanci ciekawie wykorzystali też zabudowany balkon. Umieszczono tu stolik z dwoma krzesłami, oraz kilka półek na książki i zioła. To miejsce wydaje się wprost stworzone do raczenia się poranną kawą.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? My jesteśmy na TAK!

ZOBACZCIE PROJEKT>>

Skomentuj:

Stylowe małe mieszkanie