Mieszkanie pełne inspirujących detali

red.

Rodzinny Plac Zabaw, czyli oryginalne mieszkanie na Tajwanie pełne niezwykłych detali.

mieszkanie, oryginalne mieszkanie, jak urządzić mieszkanie, ciekawe mieszkanie, zdjęcia mieszkań
Mieszkanie w Kaohsiung - kuchnia
Fot. Hey! Cheese

Lubimy gdy w mieszkaniu dużo się dzieje. Lubimy, gdy z pozoru nie pasujące do siebie detale tworzą spójną całość. Takie wnętrza są szalenie inspirujące i zawsze można "podpatrzeć" w nich coś, co przemycimy do własnego "M".

Zaglądamy dziś do oryginalnego mieszkania, znajdującego się w nowoczesnym apartamentowcu w Kaohsiung na Tajwanie. Zaprojektowane zostało przez House Design Studio dla czteroosobowej rodziny. Architekci nazwali swój projekt "Family Playground", czyli "Rodzinny Plac Zabaw". Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, gabinetu, trzech sypialni oraz dwóch łazienek.

Mieszkanie w Kaohsiung - główna sypialnia

Zabawa zaczyna się już od wejścia. Otwierając drzwi do mieszkania, naszym oczom ukazuje się podłoga wyłożona wzorzystymi płytkami oraz oryginalna konstrukcja z metalowych rur. Projektanci wkomponowali w nią siedzisko oraz obrotowe lustro. Betonowe ściany doskonale komponują się z podłogami z grubych desek. W dużym salonie zaaranżowano kącik wypoczynkowy z wygodną sofą, fotelem i stolikami kawowymi. Na tle okna umieszczono telewizor. Sprzęt można obracać, dlatego właściciele mogą oglądać ulubione programy zarówno siedząc na kanapie jak i gotując. Kuchnię oddziela od salonu duży stół z betonowym blatem. Nogi stołu również wykonano z rur, tym razem pomalowanych na słoneczny, żółty kolor. Podobają nam się miętowe płytki przypominające cegiełki, które umieszczono między kuchennymi szafkami.

Harmonijkowe drzwi oddzielają gabinet od salonu. Projektanci umieścili tu proste biurko z lampką i kilka szafek. Jedną ze ścian pomalowano na turkusowy kolor. Nadało to pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Turkus to kolor który pojawia się w kilku miejscach mieszkania. Odnaleźć go można zarówno na kanapie, jak i na wiszącym nad nią obrazie.

Koniecznie zajrzycie również do przedpokoju i sypialni! Jak Wam się podoba to mieszkanie? My jesteśmy zachwyceni!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Mieszkanie pełne inspirujących detali